کالاها و بازارهای آن جهت که آنها به رهبری

[ad_1]

کالاها و مواد خام است که استخراج شده از زمین است. متعدد وجود دارد کالاهایی که داد و ستد در بازار آزاد و از طریق کارگزاران فارکس و همچنین خرده فروشی شرکت های کارگزاری. متعدد وجود دارد نمونه هایی از کالاها و محصولات آن هستند; نفت خام قهوه, فلزات, کشاورزی, گندم, سویا, ذرت, مس و پنبه. به طور معمول کالاهای واجد شرایط زیر باشند قابل معامله, تحویل و مایع هستند. ترین به طور گسترده ای در داد و ستد کالاها فلزات و نفت خام قهوه. قیمت کالاهای اساسی می تواند تغییر در قطره از یک سکه. با توجه به چند کالا تحلیلگران اعتقاد بر این است که محصولات خاص محصولات با توجه به اصلاح.

علاوه بر نفت خام و قهوه یکی از مهمترین و داد و ستد کالا در جهان فلزات هستند. این گروه از کالاها شامل اقلام مانند; طلا, نقره, پلاتین و مس. فلزات مورد استفاده در کلیه صنایع از ساخت و ساز و ساخت ماشین آلات و همچنین کالاهای مصرفی. علاوه بر این بسیاری از فلزات در بر داشت به عنوان اجزای جواهرات و اشیای قیمتی. فلز کالاهای معامله شده در بورس مانند بورس فلزات لندن COMEX & NYMEX.

قیمت کالاهای تمایل به دوره ای. بیش از 15 سال گذشته بسیاری از سرمایه گذاران گرفته اند و استفاده از مزایای سرمایه گذاری در کالاها به عنوان یک استراتژی برای تنوع بخشیدن به پرتفوی خود را. در حال حاضر وجود دارد بیش از 135 کالا ETFs ارائه به سرمایه گذاران و معامله گران قرار گرفتن در معرض متعدد کالاها مانند فلزات دانه و روغن و شکر و قهوه. یکی از عوامل عمده مؤثر بر نوسانات کالاها است که قیمت این محصولات در طی چرخه اقتصادی است.

یکی از مهم ترین سوالاتی که باید پرسیده شده توسط سرمایه گذاران و معامله گران است و باید قیمت کالاهای اساسی به اوج خود رسید. در آغاز سال 2000 که برخی گمان به عنوان کالا فوق العاده چرخه سرمایه گذاران بیش از خوشحال به ریسک در قیمت کالاهای اساسی. منجر به بحران مالی سال 2008 قیمت کالاهای اساسی تا به حال بازده عالی برای سرمایه گذاران و سفته بازان است. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این اجرا یو پی اس در قیمت کالاهای اساسی (با توجه به بانک جهانی) را تسریع خواهد شد به عنوان آنها در گذشته اما باید استاتیک تا حدود سال 2020 است.

یکی از فراوانترین فلزات داد و ستد طلا است. درست مانند هر کالا و طلا و تابع قوانین عرضه و تقاضا است. قیمت طلا به طور کلی دور از اوج خود در سال 2011 زمانی که اونس طلا معامله شد در $1900. به طور معمول, ایالات متحده آمریکا, دلار و قیمت طلا به رفتن دست در دست. در سال 2011 ایالات متحده دلار بود نه به عنوان قوی به عنوان آن امروز است. در سال 2011 هنگامی که ایالات متحده دلار ضعیف تر از سرمایه گذاری در طلا به عنوان پرچین در برابر تورم است.

در زمان بحران مالی سرمایه گذاران و معامله گران بر این باور بودند که طلا ادامه خواهد داد به افزایش ارزش دلار ایالات متحده آمریکا توسط فدرال ریزرو است. سرمایه گذاران و معامله گران که فکر می کردند که قیمت طلا پایدار باقی خواهد ماند پس از اوج خود در حال حاضر احساس درد از سرمایه گذاری در این فلز.

دوباره, آن مهم است که توجه داشته باشید که قیمت طلا به قوانین عرضه و تقاضا است. امروز تقاضا برای طلا کم است هل دادن قیمت برای این فلز به پایین. در سال 2011 سرمایه گذاران و دلالان بر این باور است که طلا یک چیز مطمئن و تقاضا تحت فشار قرار دادند و قیمت بالاتر است.

حتی اگر قیمت طلا به آنچه که آنها در طول چند سال گذشته 2016 است شگفت زده برخی از سرمایه گذاران و دلالان که فلز بهتر است متعدد دارایی. ETF طلا قیمت منفجر شد و در طول چند ماه گذشته از سال 2016. نرخ رشد بسیار فراتر رفته است که از 2015.

وجود دارد مقدار زیادی از حدس و گمان در مورد قیمت طلا و جایی که آنها خواهد شد به طور بالقوه بیش از چند ماه آینده. وجود دارد برخی بر این باورند که قیمت طلا خواهد شد و در واقع رها کردن زیر 350 $در هر اونس. این سطح قیمت طلا نشده اند دیده می شود از سال 2003. حتی اگر این سطح قیمت می رسد به طور کامل خاموش نمودار وجود دارد دلیلی برای باور کردن که هنگام بررسی تاریخی قیمت طلا که در حال حاضر قیمت در نزدیکی $1,250 بالا است. اگر دلار همچنان قوی باقی می ماند و نرخ تورم در بررسی افت قیمت طلا همراه با دیگر فلزات گرانبها می تواند قابل توجه است. اگر یک فلز مانند طلا قطره قیمت ها دیده نمی شود پس از سال 2003 این امر برابر با تقریبا یک هشتاد درصد سقوط از قیمت طلا در اوج خود در سال 2011. این نوع از فروش فاجعه بار خواهد بود برای بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران که در حال بلند طلا.

نرخ تورم در ایالات متحده شده است در بررسی و نسبتا کم است. در گذشته طلا و دیگر فلزات گرانبها شده اند بسیار عالی پرچین در برابر نرخ تورم است. زمانی که هزینه زندگی را افزایش می دهد با توجه به پرش در تورم (با اندازه گیری شاخص قیمت مصرف کننده) سرمایه گذاران و همچنین معامله گران گله به طلا. فعلا ثابت نرخ تورم همراه با قدرت دلار نگه داشته است قیمت طلا در چک.

در پایان بازار کالا می تواند بسیار فرار و معامله گران فعال هستند که به دنبال پول در این بازار باید نگه داشتن چشم و نزدیک در قیمت کالاهای اساسی و همچنین اخبار و حوادث در سراسر جهان. تورم نقش عمده ای در خرید و فروش فلزات گرانبها و سرمایه گذاران و همچنین معامله گران نیز باید به دقت نظارت بر اقتصاد سراسر جهان برای تعیین نرخ تورم در این کشور است. امروز محبوب ترین کالاهای معامله هستند; نفت خام قهوه, فلزات, کشاورزی, گندم, سویا, ذرت, مس و پنبه. موسسات و همچنین به عنوان فردی معامله گران و سرمایه گذاران که تجارت فلزات انجام این کار در مبادلات مانند; Comex, Globex, USAGold استرالیا اوراق بهادار

ارز, چینی, بورس طلا و نقره و شانگهای معیار. دوباره فلزات گرانبها مانند طلا و نقره پلاتین و مس هستند و برخی از کالاهای معامله شده فعال در سراسر جهان است. در هنگام کار با یک بروکر فارکس فارکس معامله گر خواهد شد که توانایی دیدن کالاهای مختلف قیمت مانند مس قیمت, قیمت طلا و نقره قیمت در زمان واقعی و باید این گزینه از تجارت این کالا است.

[ad_2]