کالا های تجاری شما می توانید ثروت

[ad_1]

هیچ سوال وجود دارد که شما می توانید تبدیل شدن به ثروتمند تجارت کالاها و یا اگر شما خواهد شد, بازار معاملات آتی. من معامله تقریبا ممکن است هر کالا از جمله غلات, فلزات, ارز, انرژی, و همه دیگران است. من شده اند بسیار موفق است. کلید این موفقیت را به دانش است.

یک مثال عالی از دانش و فهم و سپس اجرای فصلی گرایش به کلی خود را تجزیه و تحلیل. تجربه من به من می گوید که کالاها به دنبال فصلی روند. این یک ابزار ضروری برای کمک به شما در پیش بینی حرکت قیمت. شما نیاز به ایجاد یک تجزیه و تحلیل از کالا شما علاقه مند در. آن زیر نرمال فصلی قیمت الگو ؟ هنگامی که شما ایجاد شما باید عمده سرنخی برای کار با. به عنوان مثال سویا و تمایل به ایجاد یک فصلی کم در ماه اکتبر. سازمان دیده بان برای برگشت روند در اطراف آن زمان. فصلی گرایش بهترین کار در دانه های بازار است. این تنها یک مثال از دانش مورد نیاز برای ساخت یک پایه محکم برای رسیدن به موفقیت در معاملات بازار کالا.

شگفت آور بیش از 90 ٪ از تمام کالا معامله گران در نهایت از دست دادن. این به این معنی است که 5-10 درصد در حال ساخت بیشتر از پول است. چرا این اتفاق می افتد ؟ چگونه می توان به این elite trading group است که باعث می شود اقبال? اجازه دهید ما بررسی چند از پاسخ به این پرسش.

یک دلیل عمده بسیاری از مردم از دست دادن پول تجارت هر بازار است زیرا آنها تمایل به دنبال مشاوره و یا نظرات از کسی که در واقعیت, ندارد, نشانه, وقتی که می آید به تجارت موفق. شما نیاز به پیاده سازی یک ثابت طرح تجاری و انجام تحقیقات خود را و تجزیه و تحلیل.

طبیعی انسان طبیعت گرایش به مضر برای بسیاری از افرادی که مبادرت به معاملات کسب و کار. بسیاری از زمان شما باید انجام دهید مخالف طبیعی انسان, طبیعت, برای موفق شدن معاملات بازار. قانون طلایی از برش ضرر و زیان خود را و اجازه دادن به سود خود را اجرا می رود به طور مستقیم در برابر انسان عادی طبیعت است. تجارت موفق نیاز به شما برای از بین بردن احساسات مانند حرص و طمع و ترس و امید از خود را به طور کلی فرایند تجاری. هرگز دست کم گرفتن اهمیت روانشناسی وقتی که می آید به تجارت و یا سرمایه گذاری.

آنچه که من در مورد صحبت در این مقاله این است که تنها نوک کوه یخ است. یک تجارت موفق آموزش و پرورش یک فرایند طولانی است به حداقل می گویند. آن نیاز به یادگیری راهکارهای مناسب روش ها و اصول است. تبدیل شدن به یک تجارت استاد همچنین بدان معنی است که شما باید درک کنند و سپس پیاده سازی مناسب روانشناسی معاملات. اقبال ساخته شده معاملات کالاها در بازار. شما نیاز به قرار دادن در زمان و تلاش برای رسیدن به موفقیت بزرگ است.

[ad_2]