کرم مرطوب کننده و کرم آبرسان [300+ محصول] برای انواع پوست صورت – روژه

اگر مناسبترین مرطوبکننده را در زمان اشتباهی مصرف کنید، نتیجه دلخواه را بدست نمیآورید. بطور کل، کرمهای مرطوبکننده نسبت به کرمهای آبرسان چربتر بوده و دلیل آن، ایجاد همان لایه پوششی میباشد. همواره اصلیترین فاکتور برای انتخاب مرطوبکننده مناسب، توجه به تیپ پوستی میباشد. مراقب باشید که اگر دوست شما از یک مرطوب کننده بسیار راضی هست، بدین معنی نمیباشد که برای شما نیز مناسب میباشد. از آنجاییکه مرطوبکنندهها در ایجاد پوشش محافظ بر روی پوست موثر هستند، میتوات گفت که بهترین زمان برای مصرف آنها، پس از شستشوی پوست و حذف چربیهای ضروری آن میباشد. بنابراین نمیتوانند در بلند مدت موثر باشند، هرچند که روی ترمیم بافت پوستی نیز موثراند.

دائما از طریق بافت میانی، آب لازم را به سطح پوست میرساند. اگه پوستتون چربه که هیچ اما اما اما اگه پوستتون خشکه به هر اعتقادی که دارید هوای پوستتون رو داشته باشید چون خشکی و بی آب شدن پوست مهم ترین عامل ایجاد چین و چروک و پیریه پوست هست و به همین خاطر پوست های خشک بیشتر از سایر پوست ها در معرض چین و چروک هستند. آبرسان و شوینده نوتروژینا فورا خشکی پوست را برطرف کرده و پوستی نرم برای شما به ارمغان می آورد. نوع پوست معمولات دچار خارش، خشکی و پوستهپوسته شدن میشود. درصورتیکه شخصی با پوست چرب از مرطوب کنندههای روغنی استفاده کند، ممکن است باعث بسته شدن منافذ شده و به ایجاد آکنه منجر شود.

مناسب ترین زمان استفاده از کرم مرطوب کننده و آبرسان قبل از هر چیز به میزان آب پوست شما بستگی دارد. این کرم مرطوب کننده ویژه پوستهای دارای آکنه یا مستعد آن است. کرم مرطوب کننده کودک این برند برای پوست حساس و لطیف فرزند شما بهینه شده است. در زمان انتخاب و خرید کرم مرطوب کننده و آبرسان بهتر است به ترکیبات آنها توجه کنید. اگر پوست چرب باشد، بهتر است از مرطوبکنندههای فاقد چربی (Oil Free) استفاده شود.

وجود این عناصر به جذب بهتر مولکول های آب در لایه های زیرین پوست و حفظ آن در همان ناحیه کرم مرطوب کننده هندولوژی کمک می کند. این دسته از پوست ها در کنار نیاز به کرم آبرسان ها، به خرید کرم مرطوب کننده نیز نیاز دارند تا عملکرد آبرسان را تقویت و تشدید کند. از حق نگذریم کامان با همه داستان ها چند تا محصول خیلی خوب داره یکیش بالم لب های کامان هست که حسابی کاربردی و خوبه، یکیش اسپری دودرانت های کامانه و یکی دیگش هم مرطوب کننده های کامانه… بطور کل، یکی از مهمترین ترکیبات استفاده شده در آبرسانها، اسید هیالورونیک میباشد.