که سازندگان بازار در تجارت در بازار فارکس?

[ad_1]

آیا تا کنون فکر چگونه شما می توانید خرید و یا فروش جفت ارزها در بازار فارکس در هر زمان ؟ فارکس یک بازار که معاملات بدون توقف برای 5 روز کاری در هفته است. با وجود اینکه یک رویداد جهانی, احتمال پیدا کردن یک معامله گر مایل به ایجاد یک تجارت در جفت ارز از انتخاب ما در هر نقطه داده شده در زمان بسیار کوچک است. و در عین حال هر تجارت در بازار فارکس تکمیل می شود در عرض چند ثانیه. این اتفاق به دلیل عملکرد بازار فارکس سازان.

بازار ساز میانجی است که کار است که برای ایجاد یک بازار مجازی برای معامله گر است. لحظه ای که ما سفارش به خرید/فروش به بازار ساز انجام معامله صرف نظر از خود را از دست دادن و یا سود. در فارکس, لیست سازندگان بازار شامل سرمایه گذاری, بانک, مرکزی, بانک, بانک های تجاری و شرکت های کارگزاری. این نهاد هستند و همیشه آماده با یک پیشنهاد ثابت و قیمت بپرسید. بازار ساز ارائه می دهد خدمات در هر دو افزایش و کاهش بازار حالات.

چگونه یک بازار ساز تولید سود ؟

وجود دارد هیچ چیز مانند یک سرویس رایگان در جهان است. سازندگان بازار باید چیزی از امکانات آنها فراهم می کند. آنها پول توسط:

  1. خرید اوراق بهادار در قیمت پایین تر نسبت به قیمت فروش.
  2. فروش اوراق بهادار در قیمت بالاتر از قیمت خرید.

بنابراین ما می گویند که سازندگان از بازار پول را با بهره گیری از تفاوت بین پیشنهاد و پیشنهاد قیمت. این پیشنهاد/پیشنهاد گسترش بستگی به نقدینگی از بازار و حجم معامله.

چرا ما نیاز به سازندگان بازار فارکس?

بازار سازان در فارکس اطمینان حاصل شود که تجارت طبقه است که همیشه کاربردی است. آنها به طور مداوم در به روز رسانی خود را پیشنهاد/پیشنهاد گسترش (دو بار در یک دقیقه) مطابق با بازار روز رسانی. این کمک می کند تا در دو جبهه. اولا گر می شود دقیق از بازار برای تصمیم گیری. این تضمین می کند نقدینگی بازار و بهره وری جفت ارز است. آن است که این شکل از بازاریابی راه حل است که تضمین 24 ساعته سیستم معاملاتی فارکس.

با ظهور بازار فارکس سازان, بازیکنان مانند شرکت های بزرگ چند ملیتی و ثبت نام پول کارگزاران را آغاز کرده اند قفل شاخ با امثال بزرگ بانک های سرمایه گذاری در زمینه فارکس. برخی از معروف ترین بازار فارکس سازندگان سیستم مدیریت محتوا, فارکس, فارکس بازار سرمایه و افزایش سرمایه است. این همه تنظیم و مدیریت توسط کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده آمریکا است.

[ad_2]

Leave a Comment