که شما می توانید اعتماد که سرمایه گذاری ؟

[ad_1]

ترس و عدم اطمینان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس را از طریق جهان. در بالا از این مشکلات مسئله خشونت پلیس از مردان آورده شده است توجه جهان یک بار دیگر. غم انگیز قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس, افسر پلیس و قتل از دیگر مردم سیاه را آب گرفتگی اخبار. این تظاهرات مسالمت آمیز تظاهرات و گاهی شورش و خشونت را اسیر منافع ایالات متحده و دیگر نقاط جهان است.

جهان در بحران و سرمایه گذاری ممکن است در ذهن مردم است. اما با همه گیر بسیاری از مردم رنج می برد بنابراین از نظر مالی پول یک مسئله است. آنها ممکن است به دنبال یک راه برای کسب درآمد برخی از مقدار مورد نیاز پول است.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از تجارت وجود دارد که می خواهند شما را به آنها اعتماد توسط ثبت نام برای سهام خود را به سرمایه گذاری در خبرنامه. آنها وعده بزرگ گرداند و ادعاهای بزرگ. مشتریان خود را صدا تقریبا بیش از حد خوب درست باشد. شاید آنها هستند.

به اصطلاح سرمایه گذاری و تجارت در حال شعار برنامه های خود را حتی به عنوان بی سابقه بار ناشی از کروناویروس را تحت تاثیر همه. آنها می گویند که وجود دارد هیجان انگیز فرصت های سرمایه گذاری در نفت و بانکداری, رمزنگاری, شرکت های پزشکی و حتی بیشتر در طول این مشکل بار. آنها نام های رایج مانند جان, تام, کن, الکس, علامت و جف به علاوه برخی از غیر معمول تر نام مانند اردن درک و کایل. که می تواند به شما اعتماد کند ؟ آن سخت است می دانم.

گاهی اوقات آنها وعده 100% بازده سرمایه گذاری خود را و یا آنها ممکن است به اندازه کافی جسورانه به قول $2,000% در یک سال است. آنها می گویند که شما به احتمال زیاد دریافت بازگشت سرمایه گذاری خود را با اولین تجارت خود را. اگر آنها وعده بزرگ گرداند, آن را به مطمئن شوید که آنها باید تضمین بازگشت پول اگر آنها را تولید نمی کند به عنوان مدعی.

اگر آن وعده خواهد آمد و این امر می تواند یک فرصت بزرگ و برکت و رحمت است. اما بیش از حد اغلب آنها وعده های دروغین که نمی آیند به نتیجه برسد. اگر شما می توانید پیدا کردن یک برنامه است که می پردازد به عنوان مدعی شما می توانید نظر خودتان یکی از آنهایی که خوش شانس.

آن را بسیار احساساتی که از دست دادن ندارد در نظر گرفته شده است برنده اما این مورد در بسیاری از سرمایه گذاری. ما ممکن است خوشحال به نه فقط از دست دادن پیراهن ما اگر چه تجارت گفت ما برنده خواهد بود 100 ٪ یا بیشتر با توصیه های خود را. هنگام رفتن با توصیه های ساخته شده توسط انجمن گفتگوی تجارت, مهم است که برای کاهش ضرر و زیان خود را قبل از شما انجام از دست دادن پیراهن خود را پس به صحبت می کنند. برنده است و هدف ،

ادعای جعلی و مرده به پایان می رسد می تواند مقدار زیادی از استرس. جزئی موانع را می توان غلبه بر بدون تلفات عمده. آن را وسوسه انگیز را به گوش دادن به تجارت سرمایه گذاری به دنبال رد پای خود را به معاملات برنده. اما شما نمی توانید اعتماد بسیاری از و یا بسیاری از آنها را. بهترین کار این است که به تحقیق و یادگیری به طوری که شما می توانید اعتماد خود را به بهترین تصمیم گیری.

[ad_2]