کولر گازی کین الکتریک

 

 

اسپلیت و کولر گازی کین الکتریک

کولر گازی کین الکتریک مطابق جدیدترین تکنولوژی و فناوری روز دنیا طراحی و ساخته شده است. طراحی هوشمندانه در ساخت این محصولات باعث شده از سطح کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشند. متریال و قطعات بکار رفته در اسپلیت های کین الکتریک از بهترین و مرغوب ترین برندها تهیه شده که همین امر موجب افزایش کیفیت دستگاه شده است. همچنین تنوع در مدل و ظرفیت در اسپلیت کین الکتریک این قابلیت را فراهم کرده که در محیط های مختلف با متراژهای گوناگون به منظور سیستم برودتی مورد استفاده قرار گیرند. با توجه به تنوع اقلیم و آب و هوا در کشورمان، کولر گازی متناسب با هر نوع اقلیم طراحی و ساخته شده اند به نوعی که با عملکردی مطلوب و حداقل مصرف انرژی قابل استفاده است. کمپانی کین الکتریک در کشور چین واقع شده و شرکت ایرانی کیا الکترا کیس از سال 1384 نسبت به واردات این محصول به کشور اقدام نمود و این محصولات را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه می کند. کارکرد اتوماتیک و عملکرد هوشمندانه در اسپلیت های کین الکتریک مصرف انرژی را به حداقل رسانده است. در حال حاضر این مدل کولر گازی در با موقعیت نصب دیواری و پرتابل در ظرفیت هوادهی مختلف تولید و در بازار موجود می باشد.

ویژگی های کولر گازی اسپلیت اینورتر کین الکتریک

·       دارای ظاهری شیک و منحصر به فرد

·       دارای صفحه نمایشگر ال سی دی

·       دارای دو دسته دمپر افقی و عمودی

·       دارای بدنه ای از جنس ورق گالوانیزه

·       دارای حالت های خواب عمیق و توربو

·       بهره مندی از گاز مبرد R410

·       دارای مصرف پایین انرژی الکتریکی

·       دارای کمپرسور روتاری و قدرتمند

·       دارای رطوبت زدایی قوی

·       دارای عملکرد هوشمند

 

موقعیت نصب و ویژگی های کولر گازی کین الکتریک

کولر گازی اسپلیت کین الکتریک با بهره مندی از جدیدترین فناوری های روز دنیا و رعایت استانداردهای بین المللی به شیوه ای مدرن در ظرفیت های مختلف طراحی و عرضه می شوند. از ویژگی های منحصر بفرد این محصولات می توان به کارکرد هوشمند و کاملا اتوماتیک آن اشاره داشت. به نوعی که با بهره مندی از تکنولوژی عیب یاب هوشمند هر نوع ایراد و اختلال در عملکرد دستگاه را به کاربر اطلاع داده و به این ترتیب از آسیب های احتمالی و خرابی قطعات جلوگیری می کند. نحوه اطلاع رسانی به کاربر نیز به این صورت است که از طریق کدخطا روی نمایشگر پنل نمایش داده می شود. یکی دیگر از تکنولوژی های منحصر بکار رفته در این سیستم ها بهره مندی از قابلیت عملکرد توربو است، بواسطه ی این عملکرد سرمایش و گرمایش در بیشترین توان خود قرار می گیرد و در زمان کوتاهی با بالاترین ظرفیت دمای اتاق را سرد و یا گرم می کند. کولر گازی اسپلیت کین الکتریک به منظور بهینه نمودن مصرف انرژی دستگاه را در حالت آماده بکار قرار داده و حین استارت و شروع بکار تنها ۰٫۵ وات توان مصرف میکند. با توجه به همین ویژگی ها این محصولات در رده بهترین های بازار قرار گرفته اند. لوله های مسی شیاردار بکار رفته در اواپراتور موجب افزایش سطح تماس مبرد با لوله ها شده که همین امر امکان تبادل انرژی را افزایش داده است. در نتیجه راندمان دستگاه بالا و مصرف برق در کمترین میزان است. عملکرد توربو، تمیز شدن خودکار، پرتاب باد سه وجهی، تنظیم دما، سیستم رطوبت زدایی از ویژگی های منحصر بفرد این محصولات به شمار می آید.

 

عملکرد هوشمند

عملکرد هوشمندانه این کولر به گونه ای است که تنظیمات مربوط به دور فن و دمای کارکرد دستگاه با توجه به دمای اتاق بصورت اتوماتیک توسط دستگاه کنترل میگردد. این عملکرد به جهت کاهش مصرف انرزژی به کار گرفته میشود

 

حالت خواب

عملکرد این دستگاه تنظیمات دمای اتاق را در حالت خواب به گونه ای تنظیم میکند که آرامش افراد در حالت خواب را مختل نمیکند و از احساس سرما جلوگیری میکند.

 

محافظ یخ زدگی

این محافظ از یخ زدن سیستم در حالت سرمایش جلوگیری میکند.

عیب یاب اتوماتیک

نشان دادن ایرادات و شرایط غیر عادی کارکرد قطعات دستگاه توسط عیب یاب اتوماتیک بررسی میگردد و از آسیبهای بعدی قطعات جلوگیری میگردد کد خطا در نمایشگر نمایش داده میشود.

 

جلوگیری از پرتاب آب

برای جلوگیری از پرتاب آب از یونیت داخلی دستگاه بصورت اتوماتیک موقعیت پره های عمودی و سرعت جریان هوا را تنظیم مینماید.

نمایشگر خطا های کارکرد و محافظت از دستگاه

زمانی که دستگاه کارکرد غیر عادی داشته باشد خطا در عملکرد و یا کد محافظتی بر روی صفحه نمایشگر نشان داده میشود.

 

فین های آلومینیومی هیدولیک

این فین ها بگونه ای هستند که راندمان سیستم را افزایش میدهد به دلیل وجود این فین ها هرگز جریان آب حاصل از تعریق بر روی کویل مانع جریان هوا نمیگردد.

 

استفاده از لوله های مسی شیار دار

اواپراتور دارای لوله های مسی شیار دار امکان تبادل حرارتی بیشتری را دارا بوده و به همین دلیل افزایش راندمان سرمایشی و کاهش مصرف برق بصورت بهینه انجام میگیرد.

 

عملکرد توربو

بواسطه این عملکرد سرمایش و گرمایش دستگاه در حالت بیشترین توان خود قرار گرفته و باعث کاهش و یا افزایش دما در سریع ترین زمان ممکن میگردد.

 

تمیز شدن خودکار

در زمان خاموش شدن دستگاه در حالت سرمایش سیستم به مدت 3 دقیقه بکار خود ادامه میدهد تا قطرات آب بر روی کویل دستگاه کامل خشک گردیده و مانع از بوجود آمدن کویل میگردد.

 

پرتاب باد سه وجهی

این عملکرد باد را به تمامی گوشه های اتاق میفرستد این عملکرد به تنظیم دقیق دما و احساس آسایش شما کمک میکند.

 

تنظیم دمای دقیق

بواسطه وجود سیستم کنترل دمای دقیق دمای اتاق را با دقت 0.1 +_ در جه سانتیگراد حفظ میکند.

سیستم کنترل موج سینوسی 180 درجه

این سیستم عملکرد کمپرسور را پایدار تر میکند.

 

مصرف 0.5 وات در حالت آماده به کار

بزای کنترل مصرف انرژی و بهینه نمودن آن دستگاه در حالت آماده به کار بودن فقط 0.5 وات توان مصرف میکند.

 

صفحه نمایشگر LED

صفحه نمایشگر LED نمایش حالات کارکرد دستگاه را واضح تر نموده است.

 

رطوبت زدایی قوی

عملکرد رطوبت زدایی این کولر پر قدرت عمل میکند و در حالت سرمایش و رطوبت زدایی مقدار اضافی هوا را در زمان کوتاهی از بین میبرد.

 

کمپرسورهای بکار رفته در کولر گازی اسپلیت کین الکتریک

کمپرسور یکی از قطعات اصلی و مهم در سیستم های تهویه مطبوع به شمار می آید. در همین راستا این کمپانی از کمپرسورهایی مرغوب و قدرتمند در ساخت اسپلیت ها بهره می برد که همین امر موجب شده از قدرت هوادهی مطلوبی برخوردار باشد. کمپرسور بکار رفته در اسپلیت دیواری و یا پرتابل کین الکتریک از نوع روتاری و گاز مبرد بکار رفته در آنها از نوع R410a سازگار با محیط زیست است. نوع برق مصرفی تکفاز و گرید انرژی این اسپلیت ها A می باشد. این محصولات قابلیت عملکرد تا دمای 50 درجه سانتیگراد را دارند و بواسطه طراحی مدرن و هوشمندانه حدود 60 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

 

فروشگاه تاسیسات دات کام مدت هاست که در زمینه ی تجهیزات تهویه مطبوع فعالیت دارد. این فروشگاه در این مدت توانسته اعتماد و رضایت بسیاری از مشتریان و مخاطبان خود را جلب نماید. شما برای خرید انواع تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ساختمان می توانید از وب سایت مجموعه اقدام به سفارش دستگاه مورد نظر خود کنید.