کیف های دستی در 1900s

[ad_1]

کیف های دستی دارای سابقه طولانی قصد بازگشت به دوران باستان است. استفاده و اهمیت یک کیف دستی متنوع از زمان به زمان. در واقع سبک و انواع کیسه های در دسترس اتحادش را تغییر سنین پایین نیز هست. امروز طراح کیف های دستی به سختی هر گونه جایگزینی و یا رقابت برای یک زن. بیایید نگاهی به در چگونه کیف های دستی مورد استفاده قرار گرفت و درک در 1900s.

اوایل 1900s

در سال های اولیه قرن 20 شاهد تولد مدرن کیف دستی. ما شاهد یورش چرم خرید کیف و چمدان است که مردم می تواند حمل بر روی شانه های خود را امروز. وجود دارد علاوه بر جدید به لیست موجود از کیف های دستی زنان نیز که شامل ‘کیف’ یک نوع کلاچ. زنان با استفاده از این کیف به عنوان نمادی از آزادی است. این نماد نیز به عنوان یک نماد در ارتباط با جوانان است. سایر کیف های دستی استفاده شده توسط زنان در طول این دوره بودند دوروتی کیسه کوچک طناب کشی کیسه اغلب مطابق با لباس های خود را کوپلینگ و کیف چرم.

1920s

در طول دهه 1920 کیسه های زنان در مواجهه تغییر در ادراک. زنان دیگر باقی مانده محدود به خود محدود کننده لباس کرست و چند لایه دامن. در مقابل زنان در حال حاضر عینک باریک تک لایه ، کیف های دستی مورد استفاده توسط زنان نیز دیگر مورد نیاز برای مطابقت با لباس آنها را به تن. بر خلاف pochettes مورد استفاده توسط زنان نقوش هندسی طراحی شده بر روی آنها. کشف آرامگاه فرعون مصر Tutankhamen تنها الهام بخش طراحان برای اضافه کردن هنر مصر قطعات خود را در کیسه های طراح.

1930s

1930s سال زمانی که زنان استفاده می شود کیسه مانند کیف قلاب کیسه کلاچ. انتزاع و استفاده از مواد جدید تبدیل شد و این روند از دهه 1930 ، طراح کیف های دستی در حال حاضر ساخته شده از مواد مانند پلاستیک و شامل زیپ.

1940s

به WW II در آورده کاملا متفاوت حس زیبایی به بازار است. کیف در حال حاضر تبدیل شدن به بیشتر زاویه ای بزرگتر و بیشتر عملی است. طراحان با توجه به کمبود چرم شروع به استفاده از مواد مانند چوب و پلاستیک و ابریشم مصنوعی برای کیف.

1950s

رونق اقتصادی پست جنگ جهانی دوم ساخته شده کیف یک نماد وضعیت. 50s نیز شاهد ظهور از خانه های مد مانند Louis Vuitton و هرمس.

1960s

در طول دهه 1960 مد در روند به شدت تغییر. در آن زمان جوانان و مد و همه چیز وزن در مقیاس ترین و سبک طراحی شده است. در آن زمان به صورت باریک و بلند مجلسی و خوش طعم کیف شانه با زنجیر یا تسمه نازک.

1970s

در 1970s و 1980s و 1990s شد سال که در آن فمینیسم و برای هر دو جنس کیسه های طراح در تقاضا.

[ad_2]