گرفتن یوسی پابجی رایگان (تضمینی) تست شده

لحظه های خوشی رو امیدواریم رو با این بازی بتل رویال داشته باشید.نظرات خود را حتما در مورد این بازی برای ما در زیر همین صفحه ارسال کنید. بازی پابجی موبایل، یکی از محبوب ترین بازی های اکشن است که طرفداران زیادی دارد. بعد از انتخاب کردن PUBG Mobile کادر دیگری باز میشود که باید در بالای آن وارد بخش تنظیمات شوید و دکمه محدوده حافظه را انتخاب کنید. در ادامه با روش های گذاشتن عکس در پابجی موبایل آشنا می شوید. در این صفحه شما می توانید در قسمت photo، عکس دلخواه خود را بر روی پروفایلتان قرار دهید. اصلا هم به این فکر نکنید که گیم پلی بازی خیلی ساده است و ممکن است شما را خسته کند؛ بازی در نقشههای بزرگ و جذاب بازی PlayerUnknown’s Battleground با تاکتیکها و چالشهای متفاوت، احتمالا روز به روز بیشتر شما را تشنهی رقابت خواهد کرد. با ثبتنام در این سایت 100 یوسی دريافت خواهید کرد و هر دوستی که دعوت کنید نیز 50 یوسی به شما تعلق خواهد گرفت. سپس باید دکمه ی شروع سریع را بزنید و بعد از آن از برنامه خارج خواهید شد و فقط لوگو برنامه باقی می ماند.

اکانت پابجی برای خرید اگر نمی خواهید عکس نمایه ی Facebook خود را تغییر دهید، به تنظیمات بروید و روی خروج کلیک کنید. اگر عکس مناسبی برای پروفایل خود انتخاب کنید، می توانید در دل حریف خود ترس و دلهره بیاندازید. شما اگر عکس پروفایل فیسبوک خود را که با PUBG در ارتباط است، تغییر دهید، به طور خودکار عکس پروفایل پابجی موبایلتان هم تغییر می کند. ۶سلام من میخام روی بازیم پابجی اکانت درست کنم که یو سی بخرم ولی میگه باید پیمنت داشته باشی من در ایرانم نه ویزا کارت دارم چیکار کنم اگه من پیمنت بسازم و ای پی ام درست نباشه جیمیلم بلاک میشه . دوست عزیز من خریدم ولی یه لحظه از سایت اومدم بیرون دیگه همه چی پرید چیکار کنم؟ با این کار دیگر لزومی ندارد که بازیکن بازی مورد نظر خودش را از ابتدا شروع کند. در این قسمت کادری برایتان باز خواهد شد که باید در آن همه ی گزینه ها را فعال کرده و دکمه ی ذخیره را بزنید. در اینجا باید تمام گزینه ها را فعال کرده (1، 3، 4، 5، 7 و در آخر گزینه bad) بجز گزینه دوم و ششم که باید غیر فعال شوند.

هک اکانت پابجی با ایمیل قبلنا که واسه هک یه بازی باید گوشی روت میشد، اما الان دیگه نمیدونم ؟ اما توجه داشته باشید یکی از بهترین راه های پیشرفت در بازی پابجی موبایل، خرید پول بازی پابجی می باشد. در این مپ شما میتوانید مکان های زیادی را مشاهده کنید و از طرفی دیگر شما میتوانید ایتم های زیادی را بعنوان غنیمت بدست بیاورید اما نکته ای که حائز اهمیت است این که شما باید از قبل تصمیم بگیرید که چه سبکی از بازی را اجرا کنید، منظور این است که میخواهید بعنوان بازیکن تهاجمی و یا تدافعی بازی را اجرا کنید. تحت عنوان پابجی لایت که نقشهی کوچکتری داشت و تنها 60 بازیکن را در بر میگرفت. خوشبختانه در ادامه شما میتوانید با صرف تنها 10 دقیقه و مطالعهی نکات ارائه شده، یک شروع حرفهای در پابجی موبایل داشته باشید. تمرین کردن شما را حرفهای میکند بنابراین practice range را دست کم نگیرید. موجو شاپ ، یوسی بازی شما را در سریعترین زمان ممکن و تحویل فوری شارژ میکند.

هدفون خود را برای یک تجربه جذابتر وصل کنید – همچنین به شما کمک میکند تا دشمن را در نزدیکی خودتان حس کنید. از این رو اگر برای خرید آنلاین یوسی پابجی به دنبال یک سایت مطمئن، معتبر و بدون احراز هویت هستید سایت ما بهترین انتخاب است. البته اگر اکانت جی میل ندارید نگران نباشید! سپس شما وارد بازی شوید و بر روی گوگل پلی کلیک و جی میل خود را انتخاب نمایید. این بازی تیراندازی اول شخص، در ابتدا توسط اکتیویژن منتشر شد. هک بازی یعنی نا عدالت.با این کار جذابیت بازی صفر میشه.یکی چندین ماه تلاش کرده و به یه لول رسیده و یکی در عرض چند روز به سطح اون برسه. اغلب سایت هایی که سرویس های آن ها مبتنی بر پرداخت های بین المللی است، برای ارائه خدمات به کاربران از آن ها درخواست مدارک کرده و آن ها را مجاب به پشت سر گذاشتن مراحل احراز هویت می کنند. فراموش نکنید که این یک مسئله ی فنی نیست، لطفا صبر کنید و منتظر تغییر اکانت پابجی فروشی ارزان آن باشید.