گل رز جاودان هفت رنگ و موارد کاربرد آن

گل رز جاودان یکی از هدیه های بسیار لوکس و فوق العاده جذاب می باشد که امروزه مورد استقبال اکثر افراد قرار گرفته است. گل های رز جاودان را می توان به طور کلی به دو دسته گل های رز جاودان چند رنگ و گل های رز جاودان تک رنگ دسته بندی کرد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. از بین انواع گل های رز جاودان، رز های جودان هفت رنگ از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشند. در اینجا قصد داریم به معرفی گل رز جاودان هفت رنگ بپردازیم و همچنین ویژگی های آن، موارد استفاده، قیمت آن و …. را بیان خواهیم کرد.

گل رز جاودان هفت رنگ چیست؟

ممکن است سوال های مختلف و متنوعی ذهن برخی از افراد را در گیر کند که گل رز جاودان چیست ؟  و یا گل جاودان چه ویژگی هایی دارد ؟ و …. برای پاسخ به این سوال ها بهتر است به معرفی گل جاودان بپردازیم. گل جاودان در حقیقت گل های طبیعی می باشند که با استفاده روش های منحصر به فرد و با استفاده از محصولات و یا روش های ویژه تولید شده اند. این نوع گل ها برای ماندگاری به آب، خاک و هوا نیاز ندارند. این گل های طبیعی قادر هستند تا مدت زمان طولانی بدون هیچ گونه تغییری به فعالیت خود ادامه دهند و تغییر رنگ ندهند. گل رز جاودان هفت رنگ در واقع گل رزی می باشد هفت رنگ که داخل باکس های شیشه ای نگه داری می شود و بدون سه عنصر اصلی می تواند تا چند سال بدون تغییر باقی بماند.

گل رز جاودان هفت رنگ و موارد کاربرد آن

همان طور که گفته شد گل های روز هفت رنگ یکی از گل های بسیار محبوب می باشد که مورد استفاده اکثر افراد قرار گرفته است. گل های رز هفت رنگ در دسته گل های لاکچری قرار می گیرند که به دلیل رنگ منحصری به فردی که دارند جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده اند. گل رز جاودان هفت رنگ به دلیل زیبایی و ماندگاری بالا توانسته رضایت همگان را جلب کند. استفاده از گل های رز جاودان هفت رنگ برای هدیه تولد، هدیه زایمان و یا چشم روشنی، هدیه سالگرد ازدواج، هدیه دفتر کار جدید، هدیه خانه جدید و …. بلامانع است. به عبارت دیگر از گل های رز جاودان هفت رنگ می توانید برای مراسم تولد استفاده کنید و از پیام تبریک تولد نیز به همراه غافل نشوید. توجه کنید که اگر قصد دارید از این نوع گل ها به عنوان هدیه استفاده کنید از انتخاب پیام متناسب با کاربرد گل غافل نشوید. برای آشنایی بیشتر با گل رز جاودان کافیست تا بر روی لینک کلیک کنید.

گل رز جاودان

نگهداری و مراقبت از گل های رز جاودان هفت رنگ

گل های رز جاودان هفت رنگ می توانند تا چند سال بدون هیچ گونه تغییری برای شما باقی بمانند. باقی ماند گل های رز جاودان بدون تغییر برای مدت زمان طولانی به رعایت دستورالعمل ها و نکات مختلفی بستگی دارد که می توان به عدم رطوبت زیاد در محیط، عدم تابش مستقیم نور خورشید، عدم نیاز به آب و …. اشاره کرد. ب عبارت دیگر :

1) یکی از موارد بسیار مهم در نگهداری بهتر گل رز جاودان هفت رنگ، عدم قرار گرفتن آن در تابش مستقیم نور خورشید می باشد. به عبارت دیگر گل های رز جاودان با قرار گرفتن در تابش مستقیم نور خورشید کیفیت خود را از دست می دهند و به مرور از بین می روند. در نتیجه برای افزایش طول عمر آن ها باید در محیطی نگهداری شوند که در مقابل تابش مستقیم نورخورشید نباشند.

2) گل های رز جاودان هفت رنگ را باید در محیطی نگهداری کرد که رطوبت محیط زیاد نباشد. به عبارت دیگر رطوبت زیاد با از بین رفتن گل و در نهایت نابود شدن آن می شود. میزان رطوبت محیط و یا محل نگهداری گل های رز جاودان تقریبا باید 50 درصد باشد.

3) گل های رز جاودان داخل باکس های شیشه ای نگهداری می شوند در نتیجه از خارج کردن آن ها به شدت خودداری کنید.

4) در هنگام جا به جایی مواظب باکس شیشه ای گل های جاودان باشید تا به آن ها فشاری وارد نشود.

5) از تماس گل با آب به شدت خودداری کنید، همچنین به سطح گل های نامبرده آب اسپری نکنید.

6) یکی دیگر از نکاتی که برای افزایش طول عمر گل های رز جاودان باید مد نظر قرار داد، عدم لمس کردن آن ها می باشد. به عبارت دیگر از لمس گل ها خودداری کنید. سطح گل های جاودان به مواد منحصر به فردی آغشته شده است که با لمس آن ها مواد مورد نظر پاک می شوند و به مرور باعث خراب شدن گل ها می شود.

7) باکس یا جعبه شیشه ای گل های رز جاودان هفت رنگ را تعوبض نکنید. در صورتی که جعبه و باکس گل مورد نظر با سلیقه شما هماهنگ نیست از فرد مورد نظر بخواهید تا آن را با باکس دیگری برای شما آرایش و یا آماده کند.

گل رز جاودان

خرید گل رز جاودان هفت رنگ

قبل از خرید گل رز جاودان هفت رنگ باید به نوع کاربری آن و یا نوع استفاده از آن توجه کنید. به عبارت دیگر اگر از این نوع گل به عنوان هدیه تولد استفاده می کنید به سلیقه فرد مورد نظر توجه کنید و سپس به خرید آن اقدام کنید. در صورتی که گل رز هفت رنگ با سلیقه فرد مورد نظر هماهنگ نیست سراغ گل رز دیگری بروید که با سلیقه فرد متناسب باشد.زبان گل ها بسیار مهم است به همین علت قبل از انتخاب هر کدام از گل های رز جاودان به پیام آن ها دقت کنید. در صورتی که قصد دارید از گل رز جاودان هفت رنگ برای چشم روشنی زایمان استفاده کنید می توانید تعداد گل های مور نظر را افزایش و یا کاهش دهید. باکس های استفاده در این نوع گل ها می توانند دو تکه، یک تکه و …. باشند. در حقیقت برخی از باکس های استفاده شده درب دارند و برخی دیگر بدون درب هستند. عطر و یا رایحه گل های رز جاودان هفت رنگ تا چند هفته باقی خواهد ماند.