یک مقایسه بین Powerup سرمایه و کریس لری دوره های فارکس

[ad_1]

من دوست دارم به تجارت فارکس برای زندگی. اما قبل از اینکه من شروع کردم من تا به حال یک سال را صرف یادگیری از تجربه معامله گران بازار فارکس. وجود دارد هیچ راهی که من می تواند موفق در بازار فارکس بدون یادگیری از کسی که بدیهی است.

من اینجا'd خواهم به نشت از همه من می دانم که در مورد دو فارکس دوره ای که من تا به حال شخصا پرداخت می شود.

آنها Kishore M's فوری FX سود دوره آنلاین ارائه شده توسط Powerup سرمایه Pte Ltd که من تا به حال پرداخت USD988 و کریس Lori's Pro گر's Club که costed من USD569. سپس دوباره آن را's پول خوبی به سر برد!

اول از همه Kishore M و کریس لری هر دو معتبر معامله گران بازار فارکس در شایستگی خود را. با این وجود هر یک از آنها آمد از پس زمینه های بسیار متنوع. آنها نه به هیچ وجه وابسته به هر یک از دیگر در نتیجه هر معامله گر خود را در راه آموزش مردم چگونه به تجارت فارکس.

Kishore M آغاز شده به عنوان یک کارمند در دره سیلیکون. کریس لری از سوی دیگر یک عضو از کانادا Bobsleigh تیم به رقابت پرداختند که در بازی های المپیک زمستانی.

داشتن گفت که صرف نظر از زمینه های خود را هر دو از آنها تا به حال معلوم شد که معامله گران موفق است که می تواند مدیریت بودجه برای بانک های تجاری در سراسر جهان امروز است.

در حال حاضر Powerup سرمایه Kishore M's البته تا به حال به من آموخت که چگونه به تجارت در بازار فارکس با استفاده از گزارش های تحقیقاتی از MRCI.com که یک شرکت که متخصص در backtested نتایج گذشته معاملات فارکس. با کمک MRCI گزارش من آموخته بود به احتمال زیاد معاملات تنها در روزهای خاصی از سال که احتمال برنده بالاترین است. اجازه می دهد تا درباره آن فکر می کنم منطقی. چرا کوچک معاملات به صورت روزانه و در معرض خطرات بالا زمانی که ما فقط می توانید یک معامله خوب در هر ماه به ارمغان می آورد که در جامد سود ؟

Kishore M's البته تا به حال نیز به من آموخت که چگونه به تجارت فارکس گزینه های مانند فارکس یکی از گزینه های لمسی و با استفاده از نردبان IG markets پلت فرم. به من اعتماد دارد فارکس دوره وجود دارد که با لمس بر روی این موضوع است.

پس از اتمام Kishore M's البته من متوجه شدم که آنچه که من آموخته بود از او به اندازه کافی خوب برای من آغاز شده است. با این حال پس از معاملات برای 6 ماه من نیاز به یادگیری بیش از آنچه Kishore به من آموخته بود.

بنابراین من نگه داشته در جستجوی دیگر فارکس مربیان در خارج وجود دارد و من در سراسر کریس Lori's Pro گر's club. کریس است دیگر واجد شرایط فارکس مربی. کریس Lori's آموزه های بسیار متفاوت بودند از Kishore's. کریس به من داد یک دیدگاه متفاوت از بازار فارکس هنگامی که او را لمس بر روی موضوعاتی مانند پیر سطوح حمایت و مقاومت است که عمده بانکداران احترام طول ساعات معاملاتی. کریس نیز به من نشان داد روش ساخت سود مداوم با استفاده از سطوح فیبوناچی و میانگین متحرک است. کریس Lori's روش تا به حال روشن من چگونه شمعدان خواهد رفتار کنند. برای مثال اگر شما متوجه است که زمانی که ژاپنی شمعدان را بسیار طولانی و فتیله است که در زمانی که بازار در تلاش است بهترین خود را به آزمون در یک سطح خاص است. هنگامی که وجود دارد بیش از حد بسیاری از شمعدان با فتیله معمولا وجود دارد یک وارونگی در آینده. و حدس بزنید چه. بازار معکوس پس از 3 تا 4 شمعدان نشان داده بود!

بنابراین همه می توانم بگویم این است که Powerup سرمایه's فوری FX دوره ارائه شده توسط Dj M به من داد یک استراتژی و کریس Lori's البته به من داد یکی دیگر از استراتژی است. هر دو استراتژی خوب در شایستگی خود را. در حال حاضر من می دانم-چگونه از دو معروف فارکس مربیان و آن's زمان من آن را به اشتراک با شما. برای اطلاعات بیشتر در مورد که در آن برای دریافت این آموزش فارکس دوره های آموزشی, بازدید:

[ad_2]