یک مقدمه ساده به بیت کوین

[ad_1]

نظیر به نظیر تکنولوژی تکامل یافته است به جای سیستم های پرداخت عنوان کرد بیتکوین. آن است که یک پول دیجیتال است که می تواند برای استفاده شخصی و کسب و کار معاملات در یک هزینه معقول. گاهی اوقات به عنوان ارز از اینترنت, بیت کوین است't به هر موضوع قدرت مرکزی. ایجاد شده پنج سال پیش از آن رشد کرده است در فراز و نشیب با بسیاری از دلالان تصریح می کند که این افزایش ادامه خواهد داد و در آینده قابل پیش بینی.

اطلاعات بیشتر در مورد بیت کوین
بیت کوین توصیفی واقعی از فناوری در بازی. این سکه ها نشان دهنده ارز خود هستند و آنهایی که معامله. آنها در حال ارسال و یا دریافت شده از طریق کیف پول نرم افزار در حال اجرا بر روی یک کامپیوتر و یک برنامه وب و یا یک گوشی هوشمند است. آنها را می توان به دست آمده از طریق محصولات و خدمات بورس یا از طریق استخراج از معادن.

چه Minning?
معدن است که به سادگی این روند که از طریق آن جدید bitcoins ایجاد می شوند. برای هر معامله ای که صورت می گیرد سوابق نگهداری می شوند در صورت متوالي در یک پایگاه داده به نام بلوک های زنجیره ای. کسانی که حفظ این زنجیره بلاک کارگران و پاداش خود را که به تازگی ایجاد شده bitcoins.

با استفاده از بیت کوین
این سکه ها می تواند به راحتی به دست آمده برای ارزهای مختلف است. ترین بدون درد راه این است که به خرید آنها را برای پول نقد. شرکت وجود دارد که گسترش خدمات ارز به مشتریان خود را با نرخ مشخص بودن عوامل مانند حجم.

مردم وجود دارد که سرمایه گذاری در بیت کوین با این انتظارات است که ارزش خود را خواهد رفت. در حالی که این معقولیت غیر قابل انکار است آن را حمل برخی از خطر با آن است. وجود آسیب پذیری در این سکه ها و این عامل باعث می شود در مقیاس بزرگ سرمایه گذاری دشوار است. این با هم با برخی از محدودیت های ذاتی مانند برگشت ناپذیری از این معاملات به نوسانات بیت کوین نرخ ارز و محدود در اختیار کاربر ایجاد سرمایه گذاری ذخیره به تنها سرمایه گذاران پیچیده. در حرکت صعودی چند بیت کوین می تواند به دور زدن نرخ تورم آن را ایده آل برای مناطق که در آن ارزهای ملی مشکل ساز هستند.

آینده از این سکه ها
بیت کوین دریافت کرده اند واکنش های متفاوتی در بازار است. برخی از اقتصاددانان معتقدند که این تکنولوژی ارائه کرده است یک پول دیجیتال است که برای مدت طولانی است که مورد نظر است. دیگران آن را پیدا کرده اند کمتر قانع کننده ای استدلال می کند که در آن عدم اطمینان و بی ثباتی دلسرد هستند. بدون در نظر گرفتن بسیاری از تجار گرم به آن و محبوبیت رو به رشد آن حاکی از آن است که موفقیت خود را به عنوان یک جریان اصلی با استفاده از پرداخت آینده است.

اگر شما're جدید به بیت کوین و صرف مقدار زیادی از زمان خود را آنلاین, شما باید آن را امتحان کنید. این ارائه می دهد یک نوع منحصر به فرد انعطاف پذیری و راحتی است که از دست رفته دیگر در دسترس دروازه پرداخت.

[ad_2]