【 ویزای ۵ ساله کانادا 】تضمینی 22-2021 – موسسه مهاجرتی آوات

افراد موفق در زمینه کاری چون برنامه نویسی، هنرمندان، پزشکان و پرستاران، ورزشکاران، مهندس ها می توانند این راه را برای مهاجرت به کشور کانادا را انتخاب کنند. برنامه مهاجرت استانی یوکان برای افرادی می باشد که می خواهند یک کسب و کار کوچک راه اندازی کنند. دولت کانادا شرایط اعطای ویزای کار را برای کسانی که میخواهند در منطقه یوکان مشغول به کار شوند آسان میکند. اگر کارفرمایی به خاطر شرایط خود مجبور به فسخ قرارداد استخدام شود، دولت یوکان به فرد متقاضی کمک میکند تا شغل جایگزینی پیدا کند. همانطور که در این مطلب به آن اشاره شد، برنامه های مهاجرتی متعددی برای مهاجرت به ونکوور کانادا از طرف دولت کانادا و استان بریتیش کلمبیا برای متقاضیان مهاجرت به ونکوور کانادا در نظر گرفته شده است.

مهاجرت به کانادا چقدر هزینه دارد
از شرایط مهم این برنامه می توان به داشتن حداقل مدرک زبان و همچنین مبلغ 500 هزار دلار کانادا اشاره کرد. باید اشاره کرد، زمان بینالمللی استاندارد GMT برای کشور ایران روی مثبت ۳:۳۰ قرار دارد و در صورت یک محاسبه کوتاه میتوانیم اختلاف زمانی یازده و نیم را در مورد ساعت ونکوور و ایران را مشاهده کنیم. با توجه به شرایط اخیر مهاجرت به کشور آمریکا از زمان روی کار آمدن رئیس جمهور حال حاضر، تمایل به مهاجرت به کانادا بسیار افزایش یافته است. هزینه ی بیمه متقاضیان نیز برعهده کار فرما می باشد. برای این کار، هم می توانید به صورت آنلاین در وب سایت سفارت کانادا درخواست دهید و هم می توانید به صورت حضوری به سفارت کانادا مراجعه کنید.

به دلیل محدود بودن منطقهی مسکونی، ساختمانها در فاصلهی کمی از هم ساخته شدهاند. به بیانی دیگر، اضافه کردن تمام اعضای خانواده در درخواست مجوز و ویزای تحصیلی کانادا میتواند برای آفیسر پرونده به این معنی باشد که متقاضی اهمیتی به موقتی بودن مجوز تحصیل خود در کانادا قائل نشده و قصد اقامت دائم به همراه خانواده را در این کشور دارد. در رد کردن شاهدانه از مرز کانادا، حتی اگر نسخه پزشک را برای استفاده دارویی آن (از کشور آمریکا، کانادا یا هر کشور دیگر) داشته باشید، نمیتوانید آن را وارد خاک کانادا کنید. برای اخذ ویزای کانادا، داشتن تمکن مالی از مهمترین شرایطی است که افراد باید آن را دارا باشند. طرح آزمایشی منطقه یوکان (Yukon Community Pilot (YCP)) یکی از جریانهای «انتخاب استانی یوکان» است که از ژانویه ۲۰۲۰ به اجرا درآمد و قرار است به مدت سه سال ادامه داشته باشد. هزینه تحصیل در دانشگاههای دولتی آلمان تقریبا رایگان خواهد بود، اما اگر دانشجویان قصد ادامه تحصیل در دانشگاههای خصوصی این کشور را داشته باشند، میانگین هزینه تحصیل سالانه به طور تقریبی بین 8000 تا 15.000 یورو خواهد بود.

این نوع ویزای کار به مدت ۲ سال اعتبار دارد.
در حال حاضر به جهت علاقه استان های کانادا به جذب نیروی کار ماهر، این روش در میان شرایط اقامت دائم در کانادا در بین استان های مختلف کانادا رایج تر است. در برنامه مهاجرت استانی یوکان ، کارفرما باید تبعیت و اقامت دائم کانادا را داشته باشد و کسب و کار وی کاملا قانونی و ثبت شده امتیاز سن در مهاجرت به کانادا باشد. افراد متقاضی برنامه مهاجرت استانی یوکان باید اقامت دائم کانادا را داشته باشند و از این برنامه صرفا جهت ارتقا شغلی استفاده نمایند. بر این اساس اگر یک فرد خارجی بتواند دعوتنامه استانی دریافت کند و پیشنهاد شغلی معتبر از یک کارفرمای ساکن منطقه یوکان بگیرد، واجد شرایط دریافت ویزای کار بدون محدودیت میشود. این نوع ویزای کار به مدت ۲ سال اعتبار دارد. شهر کلگری در ارتفاع ۱۰۴۸ متری سطح دریا قرار دارد. استان یوکان در شما غرب کانادا قرار دارد و مرکز این استان شهر وایت هورس می باشد.