3 دلیل برای تجارت در بازار ارز خارجی

[ad_1]

تجارت در بازار ارز یا فارکس تبدیل شده است محبوب در سراسر جهان در سال های اخیر است.افزایش در بازار فارکس محبوبیت را می توان به سهولت دسترسی به آن هر کس در حال حاضر به لطف پیشرفت تکنولوژی. هر کسی با یک گوشی هوشمند و اتصال به اینترنت می توانید تبدیل شدن به یک معامله گر فارکس و دسترسی به یک مقدار مجنون از درآمد.

وجود دارد 3 دلایل خوبی که چرا بسیاری از مردم نمی باید در نظر تجارت در بازار فارکس به عنوان یک راه برای به دست آوردن درآمد اضافی. شما می توانید تماس بگیرید این 3 M را از تجارت.

اولین شرط برای موفقیت در بازار فارکس است که این طرز فکر درست است. معاملاتی که آیا آن در بازار فارکس و یا سهام ذاتی خطرات و نه هر کس قادر به برخورد با احساسی پیامدهای سرمایه گذاری پول خود را در یک بازار فرار. این طرز فکر درست است حیاتی برای موفقیت در معاملات روز.

این می رود بدون گفت که یک روش صحیح و یا استراتژی معاملاتی نیز بسیار مهم است. پیدا کردن در حال توسعه و افزایش سرعت یک استراتژی برنده طول می کشد زمان و نظم و انضباط. تجارت در بازار فارکس است که یک کسب و کار و مانند هر کسب و کار شما نیاز به مهارت های مناسب و دانش به منظور موفق باشد.

در نهایت پول است آنچه در آن همه مورد است. و این بدان معنا نیست که آن را طول می کشد تا پول را به پول. یک حساب کوچک ساخته می شود به یک حساب بزرگتر در طول زمان است. مدیریت پول کلید, که بدان معنی است که قادر به ایجاد معاملات کوچک و حساب خود را رشد دهید ، اما این می رود در برابر طبیعت انسان در جهان گام سریع ما–ما آن را می خواهم در حال حاضر!

پس اگر شما لازم نیست که این 3 Ms در نظر نمی معامله در بازار فارکس. اما اگر شما ریسک گریزی مایل به یادگیری چند مهارت ساده است و می تواند مدیریت پول خود را در بازار فارکس ارائه می کنند پاره وقت درآمد یا بیشتر برای شما و خانواده خود را. سن و یا پس زمینه است که مهم نیست. آن است که معمولا شناخته شده در محافل تجاری که افراد جوان از سن 12 سال آموخته اند که برای موفقیت در تجارت فارکس. و این به آن معنا نیست شما خواهد بود ترک شغل روزانه خود را در هر زمان به زودی. شما خواهد بود قادر به ایجاد درآمد اضافی, اما طول می کشد زمان و تلاش برای تبدیل شدن به طور مداوم سودآور است.

من معامله گزینه های بسیاری از سال پیش بود و بسیار ناموفق است. من فقط نمی تواند به نظر می رسد به شکل تمام ویژگی های و اساسی مسائل است. من تصمیم گرفتم که تجارت فقط برای من نیست. اما یک روز یکی از دوستان به من معرفی فارکس و من در بر داشت که آن را بسیار آسان تر به درک. مطمئن خطر و بی ثباتی است که هنوز هم وجود دارد اما تکنیکی فارکس فقط به نظر می رسد آسان تر به سر من در اطراف. من به عقب نگاه کرد و یا آن را ابراز تاسف یک بیت و در حال حاضر من یک وقت معامله گر فارکس و مربی است. معامله در بازار فارکس می تواند سودآور اما همانطور که با هر چیزی به منظور موفق شدن شما نیاز به توسعه مهارت و دانش است.

[ad_2]