5 راه برای پول درآوردن از خانه در سال 2018

[ad_1]

اگر شما می خواهید به ساختن پول از خانه توجه. در این مقاله من قصد دارم به شما 5 راه شما می تواند پرداخت در اینترنت در سال 2018 است.

آیا شما متوجه است که در سال 2017 اصطلاح “فشار جانبی” شد بسیار محبوب است ؟

من به تازگی خواندن یک مقاله که گفت: بیش از 50 درصد از نیروی کار در ایالات متحده است برخی از مرتب کردن بر اساس از “فشار جانبی” است که استفاده از آنها برای تکمیل درآمد خود را.

با این که بسیاری از مردم به دنبال انجام کاری از طرف شما را مجبور به اعتراف است که هزینه زندگی در حال رشد است سریع تر از حداقل دستمزد.

بنابراین اجازه دهید به بیش از چند راه که شما می تواند کسب پول از خانه در سال 2018 است.

#1: تبدیل به یک رسانه های اجتماعی مدیر

رسانه های اجتماعی مدیران تبدیل شده اند واقعا محبوب پس از انفجار رسانه های اجتماعی بیش از دهه گذشته است.

رسانه های اجتماعی مدیر است که دقیقا یک مدیر.

بنابراین اگر شما برای تبدیل شدن به یک رسانه های اجتماعی مدیر کار خود را مستلزم ارسال/دریافت درخواست دوستان ارسال چندین بار در هر روز درگیر شدن و خواندن نظرات ورودی ،

شما می خواهم فکر می کنم که این چیزی است که هر کسی می تواند انجام دهد اما وجود دارد بسیاری از کارآفرینان موفق و صاحبان کسب و کار وجود دارد که با کمال میل حاضر به پرداخت کسی که برای رسیدگی به این وظایف دنیوی از طرف آنها.

اگر شما فکر می کنم شما مهارت در رسانه های اجتماعی شاید این فقط سمت گیگ برای شما ؟

#2: یاد بگیرند که چگونه به تجارت فارکس و Cryptocurrency

این مرا شگفت زده می کند که چگونه تعداد کمی از مردم حتی شنیده فارکس. Forex مخفف Foreign Exchange.

با فارکس شما در حال خرید و فروش ارز فقط می خواهم مردم به خرید و فروش کالاها مانند ذرت و قهوه و آب پرتقال.

این یک مهارت ارزشمند برای یادگیری زیرا زمانی که شما از آن شما می توانید خود را چک. فقط به خاطر داشته باشید که این در نظر گرفته شده است همان است که قمار در چشم عمو سام بنابراین شما مجبور به پرداخت برخی از سنگین سود سرمایه مالیات بر هر چیزی که شما را بکشد ،

Cryptocurrencies مانند بیت کوین نیست تنها چیزی که شما خرید و نگه دارید. شما می توانید در واقع تجارت cryptocurrencies به عنوان به خوبی.

#3: پیوستن به یک شرکت بازاریابی شبکه ای

اگر چه شرکت های بازاریابی شبکه ای تمایل به دریافت رپ بد ترین مردم بی اعتنا به این واقعیت است که بازاریابی شبکه ای بیش از 100 میلیارد دلار در سال میباشد.

پول بیشتر در هر سال تولید می شود از بازاریابی شبکه ای بیش از همه از ورزش حرفه ای در ایالات متحده هر سال توام!

یک شرکت بازاریابی شبکه ای به شما می دهد فرصت برای تبدیل شدن به مدیر عامل خود را سازمان از روز شماره یک.

در شرکت های بزرگ امریکا شما به طور معمول شروع کردن در پایین نردبان و مجبور به کار راه خود را. در بازاریابی شبکه ای شما شروع در بالا سازمان خود را, اما شما مسئول ساختمان و آموزش یک تیم مستقل از نمایندگان فروش که اهداف مشترک.

#4: شروع به کار با تجارت الکترونیک

شما همچنین می توانید درگیر با تجارت الکترونیکی است. شما می دانید, چیزهایی مانند eBay و آمازون و حتی Shopify.

این جایی است که شما باید خودتان یک کسب و کار مجازی. شما می توانید تقریبا هر چیزی که شما می توانید جمع اوری تا از تصورات خود را.

Dropshipping نیز بخش بزرگی از موفق تجارت الکترونیک, فروش. در غیر این صورت شما نیاز به محصولات خود را به فروش و اکثر مردم لازم نیست که.

تجارت الکترونیک یک راه عالی برای پول کار از خانه اگر شما واقعا یک فرد مردم و شما در حال قطع کردن برای فروش زندگی است.

#5: دریافت درگیر در بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته است همه چیز در مورد فروش محصولات افراد دیگر/خدمات.

تقریبا هر شرکت شناخته شده برای انسان است و برنامه های وابسته به برخی از مرتب کردن این روز است. برای مثال اگر کسی به شما مراجعه به تایم وارنر آنها به شما پرداخت خواهد کرد.

به سادگی به اشتراک گذاری محصولات و خدمات است که شما استفاده از هر روز شما می توانید کسب درآمد یک درصد در هر زمان و هر کسی که می خرید از فردی شما لینک های وابسته.

که یکی از این روش ها بهترین هستند ؟

در حالی که همه از روش های بالا عالی هستند واقعا وجود یکی که “بهترین” در هر se. اما اگر شما برنامه ریزی در ساختن پول از خانه بر روی کامپیوتر شما, شما در حال رفتن به نیاز به دریافت آموزش مناسب. در غیر این صورت آن را در واقع می تواند سال ها طول بکشد برای شما برای یادگیری و تبدیل شدن به یک استاد از بازاریابی آنلاین است.

[ad_2]