5 واقعیت در مورد تجارت در بازار فارکس

[ad_1]

تا آنجا که اندازه بازار نگران است و بدون شک بازار فارکس بزرگترین بازار در سراسر جهان است. آن را دارای یک میانگین گردش مالی بیش از 4 تریلیون دلار در روز است. با گذشت زمان این بزرگ اما غیر متمرکز در بازار بسیار محبوب شد. در درجه اول این اتفاق افتاد چرا که تعدادی از خلاقیت و نوآوری در دنیای فناوری در طول چند دهه گذشته است. امروز با کمک فن آوری میلیون ها نفر از معامله گران می توانند وارد بازار ارز خارجی است. اگر شما جدید به این بازار داده شده در زیر 5 حقایق است که می تواند به شما یک بینش عمیق تر به این دنیای کسب و کار.

1. دستاوردهای کوچک اضافه کنید

اگر چه در بازار فارکس یکی از بازارهای در کلام اکثر معامله گران را ندارد سود در آغاز راه است. در ابتدا آنها تجزیه و تحلیل بازار و انجام چند معامله با مقدار کمی از پول درآمد دستاوردهای کوچک. با گذشت زمان کوچک سود اضافه کردن. این نوع از معامله گران زیادی از تجربه تجارت.

در واقع هدف خود را باید به استفاده از استراتژی مناسب به منظور حفظ درآمد بدون درد و رنج از زیان های بزرگ.

2. انتخاب یک بروکر معتبر مهم است

برای ROI بازار فارکس ارائه می دهد یک استخر بی پایان فرصت. اما این واقعا مهم است که شما ثبت قرارداد با بروکر معتبر. خوب منظور ما یک کارگزار است که تنظیم شده است و دارای مجوز. تحقیقات مناسب مورد نیاز است به مطمئن شوید که شما استخدام یک کارگزار است که حرفه ای و تاسیس شده است. آنها باید ارائه انواع خدمات از جمله پشتیبانی از مشتری خوب.

3. احساسات مهم نیست

طبیعت, تجارت عاطفی, تعهد به عنوان خود را سخت به دست آورده پول در خطر است در بازار است که بی ثبات و غیر قابل پیش بینی. اما اگر شما وارد این بازار با احساسی طرز فکر شما خواهد بود به احتمال زیاد به رنج می برند از شکست. در واقع زمانی که شما در حال عاطفی شما تمایل به تصمیم گیری راش.

اگر شما نمی خواهید این اتفاق می افتد شما ممکن است بخواهید برای قرار دادن با هم یک استراتژی معاملاتی بر اساس یک محاکمه حساب تجاری است که شناخته شده به عنوان نسخه ی نمایشی حساب. در واقع یادگیری به تجارت عینی است که تنها ممکن است اگر به شما در تنظیم احساسات خود را کنار هنگامی که معامله. این افزایش شانس خود را از ساخت یک بازگشت سرمایه گذاری به طور منظم.

4. تجارت خودی باور غلط است

بر خلاف آنچه اکثر مردم ممکن است به شما گفته وجود ندارد و در حقیقت خودی تجارت در بازار فارکس. بنابراین این مهم است که شما نگه داشتن در ذهن است که شما باید برای تصمیم گیری های خود را بر اساس شرایط فعلی بازار و جدید ترین اخبار. به عبارت دیگر هیچ راه جادویی و یا برش های کوتاه را به سود.

5. استراتژی ساده بهتر کار می کند

در نهایت اگر شما به دنبال یک رویکرد جامد به دست آوردن موفقیت در این تجارت شما باید با استفاده از یک استراتژی ساده به جای یک پیچیده. به عبارت دیگر شما باید برای انتخاب کردن ساده است اما آزمایش استراتژی بر اساس یک تجزیه و تحلیل بازار. شما می توانید این استراتژی در طول معاملات خود را حرفه ای.

[ad_2]