8 بیت کوین نکات امنیتی

[ad_1]

امروز با کمک بیت کوین شما می تواند انقلابی در راه شما انجام کسب و کار شما. شما می توانید پرداخت با پول مجازی در هر زمان در یک ماده از چند ثانیه. و شما نمی خواهد که به پرداخت هر چیزی به واسطه همانطور که وجود خواهد داشت هیچ پردازش کارت های درگیر.

شما باید خود را Bitcoins خود را در کیف پول بیت کوینی که مرتب کردن بر اساس از بانک خود را. اما گرفتن وجود دارد. اگر شما از دست دادن کیف پول خود را کلید شما دیگر نمی خواهد که دسترسی به پول دیجیتال خود را. همچنین اگر کلید اراضی در دست اشتباه کیف پول خود را خالی خواهد بود در ثانیه است. پس برای امنیت خود ما نشان می دهد که شما را دنبال نکات امنیتی. به عنوان خوانده شده.

استفاده از قابل اعتماد خدمات ارز

وب سایت کیف پول مخاطره آمیز هستند که هکرها از آنها استفاده کنید برای به دست آوردن دسترسی های غیر مجاز به مردم پول است. اگر شما واقعا مجبور به استفاده از یکی از مطمئن شوید که شما با استفاده از قابل اعتماد خدمات ارز. هنگامی که معامله ارز اتفاق می افتد مطمئن شوید که شما انتقال سکه به کیف پول خود را حق دور.

اجازه نمی دهد برای باز کردن دسترسی به کیف پول خود را

با توجه به جو مباشر, شما باید اجازه نمی دهد دسترسی باز به خود بیتکوین کیف پول. اگر یک کارمند دسترسی به کیف پول خود را و باعث می شود انتقال به یک کیف پول آنها دسترسی به پول خود خواهد رفت. برای مقابله با این مشکل شما می توانید با استفاده از sub-کیف پول.

استفاده از جدا کردن کیف پول

اغلب بیتکوین کیف پول است که متصل به وب در همه زمان ها مستعد ابتلا به شبکه گرا حملات. بنابراین این یک ایده خوب برای استفاده آفلاین از کیف پول به جای. در واقع آنچه شما باید انجام دهید این است نگه داشتن دیجیتال خود را پول در کیف پول آفلاین. به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید یک مقدار بزرگ از پول خود را آنلاین کیف پول مطمئن شوید که شما انتقال آن را به کیف پول آفلاین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

فروشگاه کلید های خود را آفلاین

این یک ایده خوب برای فروشگاه خود را کلید خصوصی در یک آفلاین کامپیوتر کمک خواهد کرد که شما نگه داشتن هکرها و نرم افزارهای مخرب در طول بازو. پس از همه, شما می خواهید به نگه داشتن سیستم به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

استفاده از یک سخت افزار اختصاص داده شده

بهتر است اگر شما استفاده از یک اختصاص داده شده کلید USB برای انتقال اطلاعات بین دو کامپیوتر. دوباره آن را به محافظت از داده های خود را از بالقوه ویروس ها و هکرها.

استفاده از لینوکس برای امنیتی اضافه شده

اگر شما به دنبال بهترین راه برای انتقال اطلاعات بین دو کامپیوتر شما ممکن است بخواهید به استفاده از یک درایو USB. برای این منظور امن ترین سیستم لینوکس به عنوان آن بسیار خوب در مبارزه با USB مبتنی بر تهدید.

ایجاد پشتیبان گیری

شما از دست دادن خود را به بیت کوین یا کیف پول اگر شما در نهایت آسیب رساندن به کامپیوتر شما. پس از آن ایده خوبی است برای ایجاد یک نسخه ی پشتیبان از کیف پول خود را به شخص دیگری. در حالت ایده آل, شما ممکن است بخواهید به چند پشتیبان گیری و ذخیره آنها را در مکان های مختلف.

استفاده از یک سخت افزار قدرتمند, کیف پول

یک سخت افزار کیف پول و کلید USB است که دارای یک پردازنده کامپیوتر اجرا می شود که ویژه سیستم عامل. سخت افزار نگه می دارد کلید خصوصی امن است.

داستان کوتاه ما نشان می دهد که شما به دنبال این نکات امنیتی که آن را به دست زدن به پول دیجیتال مانند بیت کوین.

[ad_2]