9 نکته برای جلوگیری از تقلب مالی

[ad_1]

سرمایه گذاری تقلب است که به عنوان قدیمی به عنوان جهان خود را. از این روز ما را متوقف تجارت دام و تولید و شروع به استفاده از پول به عنوان وسیله مبادله افراد متقلب شده اند در تلاش برای تقلب و فریب آن را دور. هر چند از آن است که یک مشکل به تازگی برنی Madoff و در حال حاضر (گفته) آلن استنفورد آورده اند و آن را به توجه ما در یک راه بزرگ است.

به عنوان یک سرمایه گذاری حرفه ای به عنوان به خوبی به عنوان یک مصرف کننده آن است که خشم این است که هر دو بی تجربه و سرمایه گذاران زرنگ و دانا به طور یکسان دریافت بهره گرفته توسط باهم-مردان و شارلاتان. بنابراین در تلاش برای نبرد این اشتباهات و محافظت از شما را از یک قربانی خودتان را به من پیشنهاد این دستورالعمل به منظور کاهش ریسک سرمایه گذاری تدبیر به عنوان به خوبی به عنوان تقلب.

1. آموزش خود را.

خرید پایه سرمایه گذاری پرایمر اگر شما نمی دانید اساسی طبیعت و خطر در مقابل بازگشت, ویژگی های سنتی, سهام, اوراق قرضه, بازار پول, سی دی و صندوق های سرمایه گذاری. دو رقمی بازده همواره ميانگين بالاتر نوسانات. مقرری بازنشستگی و برنامه های بلند مدت سرمایه گذاری. اگر یک سرمایه گذاری برای تلفن های موبایل “بیش از حد خوب درست باشد” این احتمالا است! جلوگیری از فتنه انگیزی از “سرمایه گذاری های جایگزین” به جز به عنوان یک قطعه کوچک از یک نمونه کارها متنوع.

2. نقشه از اهداف خود را قبل از خرید و یا سرمایه گذاری.

چه هدف و افق زمانی برای برنامه ریزی و سرمایه گذاری های خود نیاز به نقدینگی?

3. که شما با توجه به سرمایه گذاری ،

هرگز انجام کسب و کار با یک غریبه شما فقط ملاقات از طریق تلفن و یا اینترنت. شما شده اند تشخیص سرنخ در مورد دروغگو همه زندگی خود را با مردم در چشم و مشاهده پاسخ خود را به مطالعه سوال! خود کارت کسب و کار باید آن را نشان می دهد شواهد نظارتی نظارت و ایده آل های حرفه ای طراحی (مانند CFP®, CHFC یا CPA PFS) نشان می دهد که شواهد از آموزش مستمر و اخلاق بررسی است. تقریبا تمام سرمایه گذاری تنظیم شده است یا به عنوان اوراق بهادار و یا بیمه و شما می توانید از مشاور سرمایه گذاری در http://www.finra.org/brokercheck و یا تایید بیمه صدور مجوز با دولت است. برای رفتن به تگزاس http://www.tdi.state.tx.us.

4. مراقب باشید مخلوط کردن کسب و کار با لذت.

میل تقلب رخ می دهد که سرمایه گذاران استراحت سرمایه گذاری خود را موشکافی زیرا می دانند یا می دانند فروشنده از کلیسا مدنی یا سازمان های اجتماعی است. Con-مردان اغلب بستگی به این روش!

5. مراقب باشید از “پسند”.

رادیو و تلویزیون و روزنامه مفسران که قانونا مسئول اظهار داشت: دیدگاه ها و برخی از برنامه فرمت های ترویج مخاطبان بهره توسط این برنامه شامل دو ديدگاه کاملا متفاوت. صرفا نوشتن یک کتاب محبوب و یا ظاهر شدن در اپرا را ندارد که کسی یک کارشناس سرمایه گذاری و یا سرمایه گذاری مناسب مشاور!

6. بپرسید سوال دشوار است.

چگونه است که فروشنده جبران? آیا انگیزه ای برای ترویج “مسائل جدید” و یا اختصاصی محصولات ؟ وجود دارد خواهد بود به طور منظم نوشته شده است گزارش عملکرد و آنلاین نگاه کردن در دسترس است ؟

7. عجله نمی شود – آن را چک کنید.

نه گفتن به هر فروشنده که فشار شما را به تصمیم گیری فوری. یک پژوهش مستقل در گزارش هر گونه سهام و یا اوراق قرضه و یک دفترچه در وجوه متقابل و یا مقرری متغیر. مشکوک از “نکته” یا “یک زمان ارائه می دهد”.

8. بهره مندی از کنترل های داخلی است.

هرگز سرمایه گذاری نقدی و یا قابل پرداخت به فروشنده است. بیشترین سرمایه گذاری برگزار می شود در عرض یک SIPC بیمه حساب کارگزاری و سرمایه گذاری اولیه باید پرداخت توسط چک به شرکت کارگزاری (و یا شرکت های بیمه).

9. محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را.

محدود کردن مقدار شما سرمایه گذاری در هر یک امنیت برای 5 – 10 ٪ از سرمایه گذاری خود را. تنوع دوست شما است.

[ad_2]