Bitcoin Basics

[ad_1]

برای کسی که آشنایی با بیت کوین اولین سوالی که به ذهن می آید این است که “بیتکوین چیست؟” و سوال رایج دیگری است که اغلب پرسیده مربوط به بیت کوین قیمت. این آغاز یک زیر 10 سنت در هر بیت کوین پس از معرفی آن در اوایل سال 2009. آن افزایش یافته است به طور پیوسته از و ماند در حدود $ 4000 در هر بیت کوین به تازگی. بنابراین با توجه به ارزش بیتکوین یا بیت کوین رای دادن این است که قابل توجه ترین قدردانی از ارزش ایجاد کرده است و بسیاری از میلیونرهای در طول هشت سال گذشته.

بیت کوین در بازار در سراسر جهان و شهروندان چین و ژاپن بوده است به خصوص در خرید آن همراه با دیگر کشورهای آسیایی است. اما به تازگی در Bitcoin اخبار دولت چین در تلاش است برای سرکوب فعالیت خود را در آن کشور است. که عمل راند ارزش بیت کوین را برای یک زمان کوتاه اما آن را به زودی رسید و برگشت و در حال حاضر نزدیک به مقدار قبلی آن است.

بیت کوین تاریخچه نمودار بسیار جالب است. خالق آن بود که یک گروه ناشناس از درخشان ریاضیدانان (با استفاده از نام مستعار Satoski ناکاموتو) که طراحی آن در سال 2008 به “طلا مجازی” منتشر شد و اولین نرم افزار بیت کوین در اوایل سال 2009 در ارتفاع ایالات متحده آمریکا بحران اقتصادی است. آنها می دانستند که به ارزش های پایدار آن مانند طلا تا به حال به یک منبع محدود. بنابراین در ایجاد آن آنها دربسته عرضه در 21 میلیون بیت کوین.

استخراج بیت کوین اشاره به روند که جدید بیت کوین ایجاد شده است. با معمولی ارز دولت تصمیم می گیرد که و که در آن به چاپ و توزیع آن. با بیت کوین “کارگران معدن” با استفاده از نرم افزار ویژه ای برای حل مشکلات پیچیده ریاضی و صادر شده تعداد معینی از بیت کوین در بازگشت.

یک سوال که مطرح می شود این است که آیا استخراج بیت کوین به ارزش آن است. پاسخ این است که هیچ برای فرد به طور متوسط. در آن طول می کشد بسیار پیچیده دانش و قدرتمند سیستم و ترکیب این عوامل باعث می شود آن را دست نیافتنی برای توده ها. این امر حتی بیشتر به استخراج بیت کوین در سال 2017 نسبت به سال گذشته است.

بسیاری از تعجب که بیت کوین را می پذیرد? این سوال پرسیده می شود در راه های مختلف چه هستند فروشگاه که پذیرش بیت کوین چه وب سایت هایی که به bitcoins چه هستند برخی از خرده فروشان که پذیرش بیت کوین چه هستند برخی از مکان هایی که پذیرش بیت کوین و از کجا می توانم صرف بیت کوین.

بیشتر و بیشتر شرکت ها در حال شروع به دیدن مقدار پذیرش cryptocurrencies به عنوان یک مدرک معتبر موجود پرداخت. برخی از شرکت های بزرگ که در حال DISH network, مایکروسافت, Expedia Shopify فروشگاه Newegg, Payza 2Pay4You و دیگران.دو holdouts در این زمان هستند خارج شده و آمازون است.

Ethereum است که قوی ترین رقیب به بیت کوین در cryptocurrency بازار و بسیاری از تعجب در سوال از بیت کوین در مقابل Ethereum. Ethereum ایجاد شد و در اواسط سال 2015 به دست آورده و برخی از محبوبیت اما هنوز هم رتبه چندان دور در پشت بیت کوین در استفاده پذيرش و ارزش.

سوالی است که اغلب می آید اغلب مربوط به بیت کوین اومدی. این نویسنده یک دوست که خرید از یک شرکت است که وعده داده شده 1 تا 2 درصد رشد در هر روز. وب سایت شرکت ذکر شده هیچ اطلاعات تماس و پس از چند ماه این سایت به سادگی از بین رفت یک روز من و دوست من از دست تمام پول او سرمایه گذاری کرده بود که چندین هزار دلار است.

یکی به می دانم که چگونه به خرید بیت کوین, چگونه برای خرید بیت کوین و یا چگونه به خرید بیت کوین با کارت اعتباری به منظور آغاز شده است. Coinbase بسیار محبوب سایت برای انجام این کار. هزینه های خود را است 3.75% و خرید محدود است 10000 $ در هر روز است. این احتمالا ساده ترین راه برای خرید بیت کوین.

دیگران می خواهم به خرید بیت کوین با کارت اعتباری. Coinbase همچنین این سرویس فراهم می کند و روشن گام به گام دستورالعمل در مورد نحوه ادامه یا بدهی خود را و یا کارت اعتباری.

وجود دارد کسانی که مایل به خرید بیت کوین فورا. این می تواند انجام شود در Paxful, Inc. و می توان از طریق انجام W. اتحادیه و یا هر کارت اعتباری / بدهی.

دیگر سوالات رایج در آمده است که تا حال چه شده است بهترین راه برای خرید بیت کوین, بهترین راه برای دریافت بیت کوین و یا که در آن به خرید بیت کوین آنلاین. ساده ترین راه این است که احتمالا به خرید آن را از طریق دیجیتال دارایی های ارز مثل قبلا ذکر شد Coinbase. باز کردن یک حساب با آنها بدون درد است و هنگامی که شما لینک حساب بانکی خود را با آنها شما می توانید خرید و فروش بیت کوین به راحتی. این است که به احتمال زیاد نیز بهترین مکان برای خرید بیت کوین.

یکی باید بدانید آنچه که یک کیف پول بیت کوین چیست و چگونه از آن استفاده کنید. آن است که به سادگی بیت کوین معادل یک حساب بانکی. این اجازه می دهد تا شما را به دریافت Bitcoins آنها را ذخیره و ارسال آنها را به دیگران است. آنچه در آن می کند این است که فروشگاه مجموعه ای از بیت کوین حریم خصوصی کلید. به طور معمول آن رمزگذاری شده است با یک رمز عبور و یا در غیر این صورت محافظت شده از دسترسی های غیر مجاز.

وجود دارد انواع مختلفی از کیف پول دیجیتال را انتخاب کنید. یک کیف پول وب اجازه می دهد تا شما را به ارسال و دریافت و ذخیره بیت کوین هر چند مرورگر وب خود را. یکی دیگر از نوع رومیزی و کیف پول و اینجا کیف پول نرم افزار ذخیره می شود به طور مستقیم بر روی کامپیوتر شما. نیز وجود دارد کیف پول همراه است که طراحی شده برای استفاده توسط یک دستگاه تلفن همراه.

یک سوال است که گاهی اوقات می آید این است که از بیت کوین سهام و یا چگونه به خرید بیت کوین سهام. تا کنون رایج ترین راه برای ادامه در این منطقه برای خرید بیت کوین به طور مستقیم و نه خود سهام.

وجود یک نهاد به نام بیت کوین سرمایه گذاری اعتماد است که یک صندوق سرمایه گذاری است که طراحی شده است برای پیگیری جریان بازار بیت کوین. برخی از تحلیلگران با این حال خواستار این یک مخاطره آمیز راه برای تبدیل شدن به درگیر در این بازار است.

Bitcoin اخبار نرخ ارز دلار نزدیک تماشا معیار هر دو صورت روزانه و بلند مدت بیش از 8 سال گذشته پس از معرفی آن به دنیا's مالی بازار است. محبوب شرکت برای دریافت بیشترین نرخ فعلی بیت کوین ارزیابی XE. آنها نشان می دهد بیت کوین به دلار ارزش گذاری و همچنین تکمیل Bitcoin نمودار قیمت بیت کوین ارزش نمودار و بیت کوین به دلار نمودار. اگر شما بپرسید: “چقدر است, یک بیت کوین?” شما همیشه می دانم از خود را به طور مداوم به روز شده در نمودار.

پرسش های مشابه است که می آیند تا در این منطقه مربوط به بیت کوین رای, تاریخچه بیت کوین نمودار قیمت زنده, بیت کوین به دلار نرخ ارز بیت کوین دلار نمودار و بیت کوین 5 سال نمودار. که قبلا ذکر شد, وب سایت xe, همچنین منبع خوبی برای پاسخ به این پرسش.

در مورد بیت کوین, پول نقد, به عنوان مثال. برای دریافت دلار از فروش Bitcoin, Bitwol یک شرکت است که شما را قادر به انجام این کار. ویکیچگونه است که یک شرکت دیگر که شما را از طریق این فرایند است.

بیت کوین بینی ارزش یک موضوع اغلب مورد بحث است. در ژانویه 2015 قیمت یک بیت کوین بود $ 215. در حال حاضر آن است که حدود 5000 دلار. این فوق العاده افزایش می دهد و یکی به مراتب فراتر از آنچه اکثر کارشناسان می توانست پیش بینی شده که در آن زمان. در حال حاضر در حال بررسی پیش بینی از کارشناسان در سراسر جهان رایج پاسخ به نظر می رسد که ارزش حل و فصل خواهد شد در حدود $ 10 ، 000 و یک متخصص حتی پیش بینی شده یک ارزش به $ 100,000.

[ad_2]