Currenex اسطوره ها و مغالطه

[ad_1]

برای بسیاری از معامله گران فعال در بخش ارز خارجی Currenex است که تجارت سلاح از انتخاب. آن را به یک کلاس جهانی شهرت قابلیت اطمینان و سرعت عالی از اجرای حکم اعدام این دو مورد که مهم ترین مکرر با معامله گران است. Currenex جذب نهادهای مختلف از خصوصی معامله گران فعال به سرپا نگه داشتن مغازه ها به صندوق های تامینی و هر چیز دیگری در میان است. وجود دارد بسیاری از اسطوره ها را احاطه کرده است که چه Currenex است و نیست. من امیدوارم که برای روشن شدن درون این قطعه برخی از حقایق از داستان است.

در آن ابتدایی ترین سطح Currenex نرم افزار برچسب سفید. سفید برچسب نرم افزار است که به سادگی زمانی که یک شرکت کارگزاری اجاره نرم افزار از یک ارائه دهنده فن آوری و توانایی به آرم خود را و دیگر اطلاعات شرکت بر روی پلت فرم. حتی زمانی که به دنبال نزدیک در یک برچسب سفید شما فکر می کنم که این نرم افزار توسط یک شرکت خود نزاکت فن آوری است.

صرف نظر از آنچه فارکس شرکت کارگزاری(س) که شما با استفاده از به تجارت در Currenex معاملات در حال اجرا با Currenex زیرساخت های فن آوری. اما نقدینگی و گسترش متفاوت خواهد بود از کارگزار به کارگزار. برای مثال یک کارگزار ممکن است 6 ردیف 1 بانک ارائه نقدینگی در حالی که کارگزار B ممکن است 10 ردیف 1 بانک ارائه نقدینگی. این است که چرا گسترش می یابد و نقدینگی متفاوت خواهد بود در هر بروکر فارکس اما شما هنوز هم باید همان دقیق قابلیت اطمینان و سرعت اجرای.

بسیاری از زمان شما می توانید در انجمن های مختلف افراد مراجعه کننده به Currenex به عنوان یک فارکس ECN. در همان پست شما خواهد شد پیدا کردن افراد از ارسال که این درست نیست و آن را یک برچسب سفید. به خوبی پاسخ صحیح به این است که این هر دو. به عنوان ذکر شده در بالا Currenex یک برچسب سفید. اما علاوه بر داشتن اختصاصی mix FX نقدینگی بانک شرکت های کارگزاری ارائه Currenex پلت فرم همچنین باید این گزینه برای اضافه کردن Curreenx ECN به پلت فرم.

در هسته ی اصلی آن سطح اگر شما بودند به نظر فقط Currenex ECN در کارگزاران مختلف شما می توانید دقیقا همان گسترش می یابد و نقدینگی. یک مورد کلیدی را نگه دارید در ذهن اگر شما در حال معامله بر روی یک پلتفرم کارنکس و ECN اضافه شده به نقدینگی استخر شما را نمی توان تضمین شده است که کارگزار خود ارائه هسته نرخ بدون علامت. این است که با توجه به این واقعیت است که شما نمی توانید نشانه گذاری گسترش به عنوان یک کارگزار اگر به شما پیشنهاد ECN در علاوه بر این به خود نقدینگی بانک. اگر یک کارگزار است که تنها ارائه ردیف 1 نقدینگی بانک بدون Currenex ECN سپس این احتمال وجود دارد که گسترش mark-up است که اعمال می شود. اما فکر نکنید چون ECN نیست در حال حاضر که گسترش به طور خودکار مشخص شده اند-تا آنجا که ممکن است این مورد است.

قضاوت از من گذشته تجربه هنگامی که شما به یک تاجر خاص این آنها به طور خودکار می خواهید ECN مخلوط به دلیل نقدینگی اضافی; حتی اگر تضمین گسترش ارائه شده در حال هسته نرخ. و چه کسی می تواند آنها را سرزنش به نقدینگی بیشتر است همیشه یک استقبال چیز ؟ اما شما باید مراقب باشید به عنوان وجود جوانب مثبت و منفی. اگر شما اضافه کردن ECN به مخلوط شما مطمئنا باید بیشتر نقدینگی. اما شما ممکن است تجربه بالاتر تجارت رد.

این نه تنها به اعمال Currenex ECN اما به همه ارز ECNs. این است که با توجه به این واقعیت است که بازار فارکس ECN را به طور سنتی باید تعیین شده و ارائه دهندگان نقدینگی مانند سرپا نگه داشتن شرکت های تجاری. بسیاری از بار این سرپا نگه داشتن شرکت های تجاری خواهد شد که آخرین نگاه ارائه و این منجر به افزایش تجارت رد. همچنین با فرکانس بالا الگوریتم در یک ECN تجارت رد نیز افزایش می دهد. اگر تجارت تنها بر نقدینگی بانک شما نمی قادر خواهد بود به “آمار” از طرف دیگر از الگوریتمی تجارت است. این به احتمال زیاد اطمینان از یک سطح پایین تر از هر تجارت ممکن است رد.

در پایان امیدوارم که این قطعه کوتاه میریزد برخی از نور را در درک خود را از Currenex. من قصد دارم در ارسال تعداد قطعه کوتاه در آینده نزدیک در برخی دیگر Currenex مغالطه است. اگر شما هر گونه سوال در پلتفرم کارنکس لطفا احساس رایگان برای تماس با من با آنها.

[ad_2]