Energie لباس و آن بیست سال در کسب و کار مد

[ad_1]

مد برای مردان است نه به عنوان سریع به عنوان مد زنان اما این به آن معنا نیست که یک روند مشخصی برای مردان تغییر نمی کند و شما باید آن را نادیده گرفت. مد در حال تغییر سریع صنعت که آیا شما یک مرد یا یک زن و بنابراین اگر شما با هدف تبدیل شدن به یکی از اولین برای گرفتن داغترین روند لباس برای هر فصل و سپس شما باید بدانید که در آن به trendiest لباس خط.

یکی از محبوب ترین مارک های برجسته که داغترین روند نه تنها در لباس خط اما در لوازم جانبی و کفش خط به عنوان خوبی است Energie. این است که در رم است اما در حال حاضر رشد کرده و ریشه های آن در سراسر جهان است.

تاریخ Energie لباس

Energie لباس با نام تجاری از لباس خط آغاز شده است که در سال 1983 و در ابتدا ایجاد شده توسط شیر حسن تا زمانی که او به همکاری با شریک رناتو رسی در سال 1989 و شروع به طراحی یکی از نوع پوشاک که در بسته های شیک و معاصر سبک و معمولی classiness در یک مفهوم است. اولین مجموعه صرفا لباس اما امروز اگر شما بازدید از یکی از Energie, لباس, رسانه های, شما ممکن است متوجه است که آنها در حال حاضر حمل و کفش و لوازم جانبی.

نوآورانه امضا

زمانی که شما صحبت کردن در مورد این لباس امضا سبک لباس آن است که لباس خود را بسیار متمایز می رسند ساخت کسانی که حمل خود را با نام تجاری outstand بقیه. خود مفهوم اصلی این است که ترکیب متفاوت درجه بالا مواد به ظاهر منحصر به فرد. این مواد را از راه های جدید و نوآورانه روند مد است که قطاری از قلب بسیاری از.

جین مجموعه منحصر به فرد است که شما می دانید دقیقا همان است که نام تجاری آن را حمل در یک بار نگاه. خود را denims درمان می شوند و هر یک تحت درمان وسواسی فرایند است که اجازه می دهد تا پارچه به روی پای خود بایستد در حالی که در همان زمان ایجاد یک روند برای مردم به دنبال دارد.

کفش خود را نیز یکی دیگر از فتح برای این نام تجاری. Energie لباس در تلاش برای تبدیل شدن به بهترین در این کسب و کار و بنابراین کفش خود را قطعا به دنبال این روند است. کفش خود را نشان میدهد هیچ تفاوتی ندارد; در واقع, آن را سزاوار خود را برچسب. بالا مواد استاندارد استفاده می شود به ترکیب سبک و راحتی در یک جفت کفش. با تجربه گسترده در این زمینه قطعا این نام تجاری را به زودی پیدا کردن یکی دیگر از مجموعه را برای شما به یاوه سرایی کردن بیش از.

Energie لباس هدف ارائه نوآورانه خط تولید لباس است که چرا از آن است که راه جلوتر از رقیب خود علامت های تجاری. وجود دارد بسیاری از طراحان بزرگ وجود دارد خارج وجود دارد با این حال تنها تعداد کمی از آن را در این کسب و کار با بیش از 20 سال ادامه موفقیت این لباس ثابت کرده است که نام آن در صنعت است و بخشی از مردان و زنان مد.

گرفتن خود را معتبر Energie لباس

Energie مجموعه در سراسر جهان فروخته شده و آنها را بیش از یک صد شعبه در سراسر جهان و بنابراین دسترسی به طرح های بزرگ آسان است. خبر خوب این است که آنها نیز آنلاین در دسترس هستند از طریق های مختلف حامل فروشگاه آنلاین.

[ad_2]