FXOpen نقد و بررسی – هفت دلیل چرا FXOpen بهترین بروکر فارکس برای شما

[ad_1]

انتخاب یک کارگزار آنلاین فارکس می تواند یک وظیفه دلهره آور به ویژه هنگامی که بسیاری از کارگزاران فارکس آنلاین امروز ارائه همان زنگ ها و whistles – مکرر به تاریخ فارکس اخبار اقتصادی و همه علاقه داشتن به نمودارها و شاخص های فنی است که شما می توانید نگاه کنید. مشکل این است که شما به طور معمول نیاز به ثبت نام برای یک حساب کاربری برای تعیین اگر کارگزار این است که یک حق برای شما.

این FXOpen نقد و بررسی به شما نشان می دهد که چرا FXOpen است یک انتخاب بسیار عالی در نظر گرفته شود.

1. اسپرد پایین – علاوه بر این خود را در بازار فارکس استراتژی مهم ترین عامل تعیین سود خود است گسترش و FXOpen ارائه می دهد برخی از پایین ترین اسپرد در سراسر گاهی اوقات به عنوان کم به عنوان 0.5 پیپ ها.

2. کم سرمایه مورد نیاز – تماس فقط نیاز به $1 را برای شما به شروع تجارت در یک حساب میکرو و 25 دلار برای یک حساب استاندارد. اگر چه من پیشنهاد می کنم شما شروع به خاموش با حداقل 500 دلار این انعطاف پذیری خوب است برای کسانی که ناخواسته به بخشی با بیش از حد بزرگ یک سرمایه اولیه مبلغ سرمایه گذاری.

3. اهرم بالا – اگر چه من دلسرد با استفاده از اهرم بالا بیش از حد بی پروا, FXOpen ارائه می دهد اهرم به عنوان بالا به عنوان 1:500. این انعطاف پذیری است خوش آمدید لطفا اگر چه توصیه می شود از خطرات.

4. حساب های اسلامی – FXOpen عمل نمی کند مبادله تجاری است که باعث می شود آن را مناسب برای اسلامی معامله گران است.

5. پشتیبانی عالی – تماس با دفاتر در سراسر جهان و ارائه مفید و پاسخگو پشتیبانی می کند. فقط آنها را ارسال یک ایمیل ارسال و شما را تحت تاثیر قرار خود را با زمان پاسخ است.

6. عالی تبلیغات – تماس با اجرا مکرر جوایز مانند جایزه 25 دلار در باز کردن یک حساب استاندارد. اگر این یک عامل بزرگ, اما این یک ژست از آنها.

7. MT 4 – و در نهایت آن را با پشتیبانی از پلت فرم MetaTrader 4 که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از یک خودکار سیستم تجارت در بازار فارکس مانند فارکس MegaDroid.

اگرچه بسیاری از کارگزاران فارکس آنلاین خوب در خارج وجود دارد این FXOpen بررسی نشان می دهد که تماس با یکی از بهترین کارگزاران فارکس و همه شما نیاز به حمایت شما در آنلاین بازار فارکس.

[ad_2]