Google Maps ، ترافیک زنده و شرایط جاده

اگر به یک نقشه از منطقه دسترسی داشته باشید ، پیدا کردن مکان هنوز دشوار نیست ، اما ما هنوز نمی توانیم بدون راهنمایی از شرایط ترافیک اطلاع داشته باشیم. Google Traffic دقیقاً همین کار را برای شما انجام می دهد؛

Google Map ™ با شرایط ترافیک. در هر مکانی در بیش از 50 کشور در سراسر جهان جستجو کنید تا وضعیت ترافیک در زمان واقعی آن را ببینید. برای دیدن راهنمای دقیق رانندگی اینجا را کلیک کنید.

برای نمایش شرایط ترافیک ، موانع در جاده ، حوادث ترافیکی ، نقشه های ماهواره ای ، نقشه های زمینی و حمل و نقل عمومی از فهرست گزینه View در گوشه پایین سمت راست نقشه استفاده کنید.

نقشه ترافیک زنده و شرایط جاده
به کجا؟
آدرس ، تجارت ، نشانه یا دسته

 

لطفا توجه داشته باشید که ما در حال حاضر نمی توانیم از نقشه های ترافیک Google و شرایط ترافیک زنده در خدمت شما باشیم. در ضمن ، ما به شما اینجا شرایط ترافیک زنده را می دهیم که می توانید در نقشه بالا مشاهده کنید ، یا شما را تشویق می کنیم تا Waze را امتحان کنید.

با راهنمایی Google ™ و Waze مسیرهای راهنمایی رانندگی ، نقشه راهنمایی و رانندگی مستقیم و هشدارهای جاده را دریافت کنید. با سوار شدن با گسترده ترین جامعه رانندگی در جهان ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید: نقشه های Waze و مسیرهای راهنمایی رانندگی.

 

چه خطوط رنگی نمایانگر نقشه راهنمایی و رانندگی هستند؟ نقشه ترافیک آنلاین
خطوط رنگی نمایانگر شرایط ترافیک در بزرگراهها یا خیابانهای اصلی هستند به سرعتی که می توان در آن جاده حرکت کرد.

خطوط قرمز مخوف بر روی نقشه بدان معنی است که ترافیک بزرگراهها با سرعت کمتر از 25 مایل / 40.2 کیلومتر در ساعت حرکت می کنند و می تواند یک تصادف یا ازدحام را در آن مسیر نشان دهد.
خطوط زرد روی نقشه نشان می دهد که ترافیک سریعتر در حال حرکت است ، از 25 به 50 مایل / 40.2 تا 80.46 کیلومتر در ساعت

خطوط سبز در نقشه راهنمایی و رانندگی نشانگر پیموده شدن با سرعت 50 مایل / 80.46 کیلومتر در ساعت یا بیشتر است
اگر خطوط خاکستری را بر روی نقشه مشاهده می کنید ، این نشان می دهد که هیچ زمان اطلاعات ترافیکی در دسترس نیست
خط قرمز-قرمز روی نقشه نشان دهنده ترافیک بسیار کند یا متوقف است
اگر به ترافیک خیابان های شهر نگاه می کنید ، جایی که محدودیت سرعت بسیار پایین تر از آزادراه هاست ، رنگ ها معنای نسبی بیشتری دارند. در این حالت خطوط قرمز (یا قرمز-سیاه) حاکی از کندی زیاد و احتقان عمومی است ، در حالی که رنگ زرد به معنای ترافیک کمی بهتر است ، اما هنوز برای راهنمایی های رانندگی شما بهترین نیست ، و رنگ سبز به معنای شرایط ترافیک است خوب هستند.

قسمت سبز سریعترین و قرمز تیره ترافیک آهسته است. اگر در بیشتر مسیر قرمز می بینید ، پس از آن پرهیز کنید ، بهتر است جهت های متناوب را بررسی کنید و آن را بگیرید.

چگونه Google Maps ™ مرور سریع و آسان تر جهان شما را انجام می دهد؟

این نقشه راهنمایی از Google ™ یک سرویس رایگان است که 365 روز در سال ، 24 ساعت در روز ، هفت روز در هفته در دسترس عموم است. هدف آن کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه در مورد سفر خود ، با ارائه اطلاعات به روز درباره آنچه در حال حاضر در جاده ها اتفاق می افتد و پیش بینی شرایط ترافیک است. با استفاده از این برنامه آنلاین نقشه نقشه توسط Google ™ ، می توانید ببینید که آیا تاخیرهای مهمی وجود دارد یا ترافیک در مسیر شما وجود دارد یا خیر ، می توانید تصمیمی بگیرید که امیدوارم جلوی نشستن در صف های غیر منتظره در اتومبیل خود را بگیرد. به طور خلاصه: این ممکن است به معنای آن باشد که شما در زمان دیگری سفر کنید یا یک مسیر رانندگی جداگانه را انتخاب کنید.

سرویس Google Map Traffic چگونه کار می کند؟
تراکم ترافیک از طریق شلوغی توسط کاربرانی که از Google Maps using در برنامه تلفن همراه در یک مسیر استفاده می کنند جمع می شود. به طور خلاصه ، Google ™ در حال تجزیه و تحلیل مکان های تعیین شده GPS است که توسط تعداد زیادی از کاربران تلفن های هوشمند منتقل شده است. با محاسبه سرعت کاربران در طول جاده ، Google ™ می تواند نقشه Google Traffic Live ate ایجاد کند.

از کجا می توانم از سرویس Google Traffic Map use استفاده کنم؟
Google Traffic ™ ویژگی در Google Maps ™ است که شرایط ترافیک را در زمان واقعی در جاده ها و بزرگراه های بزرگ در بیش از 50 کشور جهان نشان می دهد.