MT4 – Currenex ادغام

[ad_1]

MetaTrader 4 (MT4) مسلما یکی از محبوب ترین خرده فروشی معامله در بازار فارکس سیستم عامل است که در حال حاضر رفع سازگار و ساخته شده در دسترس از طریق DivisaFX به صورت مستقیم از طریق فرایند (“SP”) تجارت به Currenex.

MT4 یک مورد علاقه در میان معامله گران پس از آن ارائه می دهد آسان به استفاده از رابط و جامع رسم نمودار و بیشتر از همه توانایی اجرای خودکار در سیستم های تجاری (مشاوران متخصص یا EA). این سیستم شده است به خوبی توسط کارگزاران ارائه MT4 به دلیل سیستم کاستی از نظر اداری به طور خاص گزارش دهی و مدیریت ریسک. MT4 سیستم در اصل طراحی شده به عنوان یک به تنهایی سیستم و نمی توان به راحتی واسط با سیستم های دیگر که اجازه می دهد کارگزاران توانایی به طور خودکار خود را مدیریت خطر. از این رو MT4 شده است عمدتا توسط کارگزاران است که به عنوان سازندگان بازار برای سفارشات مشتری اقدام به عنوان طرف مقابل به معاملات خود را. این است که معمولا شناخته شده به عنوان “میز” به عنوان مدل در این شرکت به عنوان یک فروشنده به فروش به مشتری هنگامی که مشتری اقدام به خرید و خرید از مشتری زمانی که مشتری به فروش می رساند.

در گذشته بسیاری از شخص ثالث شرکت های ارائه داده اند “پل” راه حل های که در واقع عبور از تجارت MT4 برای نقدینگی منبع. اما این به اصطلاح راه حل محدودیت در سفارش قابلیت های است که می تواند به محدود کردن برخی از MT4 قابلیت از جمله قابلیت های EA سیستم های تجاری. موضوع دیگر با استفاده از این “پل” تکنولوژی وجود دارد می تواند افزایش قابل توجهی در زمان تاخیر برای اجرای تجارت است که می تواند هزینه برای مشتری است. در نهایت وجود دارد خطرات مرتبط با برخورد با یک شخص ثالث ارائه دهنده نرم افزار. این خطرات از محدوده ثبات از نرم افزار خود را (پل) به صداقت و امانت از اطلاعات مربوط به مشتری.

MT4/Currenex یکپارچه سازی ارائه می دهد برای حل مشکلات مرتبط با پل در حال حاضر فن آوری در حال حاضر در استفاده از امروز. Currenex ارائه می دهد جامع شبکه زیرساخت فراهم می کند که برای اعدام سریع سرعت با زمان تاخیر کم پیام. سرعت این شبکه به طور مداوم تحت نظارت و با SNMP [Simple Network Management Protocol]. Currenex نیز به طور مداوم در به روز رسانی زیرساخت های خود را. سرور اصلی در حال به روز رسانی هر 16 ماه و شبکه های هر 2 سال.

در اینجا برخی از مزایای مهم از MT4/Currenex ادغام:

o تکمیل بازار شفافیت قیمت ها و اجرای تجارت برای معامله گران.

o توانایی برای مشاوران متخصص (Automated Trading Systems) به کار بدون دخالت در بخشی از کارگزار.

o استفاده از صنعت استاندارد ثابت (مالی و تبادل اطلاعات) پروتکل پیام برای اجرای معاملات. قبل از این MT4/Currenex ادغام MT4 بود نه رفع سازگار است.

o حذف خطرات مرتبط با استفاده از یک شخص ثالث ارائه دهنده نرم افزار. MT4/Currenex ادغام شد و توسعه یافته توسط MetaQuotes به طور خاص برای Currenex.

[ad_2]