Ponzi Schmonzi, “اخطار Emptor”

[ad_1]

I'm بیمار از برنارد Madoff قربانیان کسانی که همه چیز را فراموش کرده. آنها می خواهند بدانند که چگونه آنها می تواند جبران برخی از ضرر و زیان خود را. آنها فکر می کنند که مالیات دهندگان باید قید وثیقه آنها احتمالا. چرا که نه, it's خوب به اندازه کافی برای B. A. آنها می خواهند بدانند که چگونه برنی کردم دور خود را با “پانزی” طرح. او دور با آن چون از (خود) سرمایه گذاران' کور حرص و طمع است. که's راست. اگر شما سرمایه گذاری در یک صندوق که در حال بازگشت غیر واقعی سود حدس بزنید چه چیزی وجود دارد که غیر واقعی است.

قانون طلایی: اگر آن's بیش از حد خوب درست باشد, این است که't درست است.

من مقداری پول در یک صندوق که بازگشت از 200% برای چند سال. حدس بزنید چه من از دست من بر روی آن در این رکود است. اما من فکر't باید تمام پول من در آن است. من قمار پول در آن است. سرمایه گذاری و قمار است! این فقط اتفاق می افتد که سرمایه گذاری شده است یک شرط بندی خوبی برای 70 سال است. بازار سهام سرمایه گذاری انجام داده است بهتر از سرمایه گذاری املاک و مستغلات که در طول زمان (به طور متوسط سالانه اساس بازگشت; نگاه آن) با کمتر از “جبهه” پول مورد نیاز به درگیر شدن. یکی همچنین می توانید به راحتی ضرب و شتم بازار است. من آن را هر سال به عنوان یک غیر مالی نابغه است.

استراتژی سرمایه گذاری خود را مسئولیت شما است. آینده مالی خود است نه مسئولیت B. Madoff AG ادواردز, وفاداری, ادوارد جونز وال کیلمر و یا بتمن.

اقامت متنوع! Don't سرمایه گذاری همه از پول خود را در یک بالاتر از حد نرمال بازگشت صندوق. انجام علت سعی و کوشش و پژوهش است. داغ تر از نرمال بودجه را دریافت سردتر از حد نرمال است. آنها باید نگاه به عنوان “رشد” و نه “درآمد”. من خریداری سهام رشد که رفت به صفر است. بنابراین من “رشد” منفی بود اما من می دانستم که این امکان وجود داشته رفتن به معامله. من با قرار دادن مقدار کمی از پول قمار به اشتباه گلدان. من از دست داده اند و پول “رشد” وجوه متقابل. اما من هنوز هم تا به حال 48 سرمایه گذاری های دیگر به سقوط.

اگر شما 100 ٪ سرمایه گذاری با BM (hmm چه چیز دیگری می کند که برای ایستادن؟) شما سزاوار آنچه به شما کردم ، برخی از این پول باید قمار در پپسی کولا. یا حتی قرعه کشی و یا دستگاه های حافظه. شرم بر برنی اما شرم بر شما. افرادی که نقض ممکن است در محل اشتباه است. نیکول همچنان به زندگی در نزدیکی OJ

به عنوان یک نوار کناری اجازه دهید من توصیه آمریکایی “وجوه” (آنها را از دست داده اند لب های خود بیش از حد در رکود). آنها با استفاده از رویکرد تیم. آن's بسیار بعید است که 8 نفر را در کنترل صندوق تمام خواهد شد همان اشتباه. که خواهد بود بدیهی است که سوال برانگیز است و می توان آن سرمایه گذار's مسئولیت به تشخیص فریب. آمریکا بوده است در اطراف از سال 1930's و احتمالا خواهد بود در اطراف هنگامی که برنی خارج از زندان است. او باید در نظر سرمایه گذاری در هستم. Fds. در سال 2160 زمانی که او می شود رایگان است. $ 10,000 سرمایه گذاری در یکی از اصلی بودجه در سال 1934 (با سود سهام مجددا سرمایه گذاری بسیار مهم است) به ارزش 40+ mil. امروز. $ 10,000 خانه در سال 1934 به ارزش حدود 50 میلیون امروز ؟

نوار # 2: بازار سهام بیش از همیشه واکنش نشان می دهد. اگر همزمان به افت در بازار سهام با درصد (به عنوان اگر داو 14000 بود و همیشه واقع بینانه) بیکاری سطوح باید به مراتب بالاتر از رکود بزرگ. این کشور باید در 58 درصد از آنچه در آن بود 2 سال پیش. Pfftt! هیچ همبستگی بین بازار و اقتصاد. خرید خوب و نگه دارید. به دنبال شرکت هایی که در واقع افزایش سود در صورت های مالی فاجعه است. شما فکر می کنید که وجود دارد نبود,'t هر ؟ شما در حال انجام کار خود را پس از آن.

[ad_2]