کدام اکسیژن ساز؟

از چه گزینه های قابل حمل اکسیژن می توان استفاده کرد؟

بیشتر کنسانترنهای اکسیژن قابل حمل هم به صورت مستقیم (با وصل شدن) و هم با باتری تغذیه می شوند (بسته به نوع ساخت و مدل از 3 تا 8 ساعت می رود). می توانید آنها را در کیف یا کیف حمل خود حمل کنید یا آنها را بکشید.

یک غلظت اکسیژن جایگزین بهتری برای اکسیژن هوای فشرده است. این مخازن ایمن تر ، راحت تر و مقرون به صرفه هستند. قیمت متوسط ​​واحد 800 دلار است. اگر بودجه شما برای خرید این وسیله از عهده شما برآید ، می توانید این وسیله را از طریق یک شرکت بیمه پزشکی اجاره کنید ، اگر بودجه شما برای خرید این دستگاه از عهده شما نیست.

نکته عالی در مورد کنسانتره های قابل حمل اکسیژن این است که آنها می دهند. شما آزادی رفتن به هرجای دیگری هستید چه بخواهید با پرواز یا رانندگی سفر کنید ، قادر خواهید بود دستگاه قابل حمل خود را با خود همراه کنید. در حالی که افرادی که صاحب این ماشین ها هستند کاملاً آنها را دوست دارند ، یک مشکل با این نوع کنسانتره وجود دارد. مسئله این است که کنسانتره های قابل حمل جدید بسیار گران هستند. از آنجا که آنها عملکردهای بسیار خوبی را ارائه می دهند ، شما باید برای آنها قیمت بالایی پرداخت کنید. در نتیجه ، افراد زیادی وجود دارند که تمرکز جدید را دوست دارند ، اما به راحتی نمی توانند آن را تحمل کنند. اگر این وضعیت شما باشد ، شما خوشحال می شوید که می دانید راه حلی وجود دارد.

کنسانتره اکسیژن خرید Respironics Evergo یکی از جدیدترین واحدها است. این واحد همچنین بسیار ساکت است. Evergo معمولاً با یک کیف حمل ، چرخ دستی و 2 باتری همراه است. Evergo دو بار باتری را به طور همزمان حمل می کند و بسته به جریان لیتر ، عمر باتری آنها حداکثر 8 ساعت است. به یاد داشته باشید ، حتی اگر حداکثر 8 ساعت عمر باتری داشته باشید ، بیشترین خطوط هوایی مایل هستند که شما از این امر لوازم یدکی داشته باشید. دستگاه خود را برای استفاده دائمی از غلظت اکسیژن استفاده کنید. اما آن دسته از افراد مبتلا به بیماری های کوتاه مدت می توانند تا زمانی که بیماری خود را به طور کامل بهبود نیافته ، چنین تجهیزات اجاره ای را اجاره کنند.

اگر نگران این هستید که از عهده تهیه هر نوع کنسانتره AirSep باشید ، گزینه های مختلفی وجود دارد که می تواند این نوع دستگاه مقرون به صرفه تر است اولین گزینه برای خرید دستگاه مورد استفاده است. مانند اتومبیل یا هر محصول دیگر ، یک کنسانتره مصرفی کمتر از یک محصول جدید هزینه دارد. اگر در مورد خرید یک محصول مورد استفاده نگران هستید ، به خاطر داشته باشید که هنگام خرید از یک شرکت تأسیس ، آنها اطمینان حاصل کنند که دستگاهی که به دست می آورید از نظر خوبی است. علاوه بر این ، اکثر شرکت های معتبر در صورتی که اصل اولیه قبلاً تمام شده باشد ، ضمانت خود را به شما ارائه می دهند.

قسمت GX0 12 ، موقعیت های 109 – 116 ، زمینه تجویز اکسیژن است. این زمینه به دلیل میدان 10 که یک میدان تجویز شده با اکسیژن است ، واقعاً نوارها را معما می دهد. تفاوت اینجاست که این در روزی نیست که بیمار روی اکسیژن قرار گیرد. این تاریخ واقعی است که پزشک دستور داده اکسیژن به بیمار داده شود. خرما می تواند یکسان باشد ، اما لازم نیست. همچنین ، اگر این یک تجدید باشد ، پزشک تاریخ امضاء تجدید را در این زمینه انجام می دهد. این تاریخ ، به عنوان تاریخ های فوق ، بسته به شرایط حامل نیز می تواند به صورت yyyymmdd یا mmddyyy منتقل شود.

بیشتر شرکت های بیمه به دلیل واقعیت این امر به پرداخت نسبت به این نوع مخزن اکسیژن تکمیلی کمک می کنند. تحرک کاربر را افزایش داده و کیفیت زندگی فرد را بهبود می بخشد. آیا اکسیژن ساز می توان کربن مونوکساید ارائه دهنده؟ حتی پزشکان چنین دستگاه های قابل حمل را برای بیماران خود تجویز می کنند. دستگاه قابل حمل مانند این کنسانتره در حقیقت امروزه برای بسیاری از افراد با مشکلات تنفسی یک ضرورت پزشکی است.

منبع :

http://sedanmed.ir/product-category/medical-equipment/oxygen-concentrator/