Yandere شبیه ساز – خفا بازی ویدیویی برای کامپیوتر

[ad_1]

Yandere شبیه ساز رایگان یک بازی ویدئویی برای کاربران کامپیوتر است. این یک خفا نوع بازی های ویدئویی که در آن بازیکن به عنوان یک دختر دبیرستانی به نام Ayano Aishi. او در عشق با او ارشد senpai و می خواهد برای رسیدن به توجه خود را به هر وسیله ممکن است. آن را کاملا یک بازی منحصر به فرد با گیم پلی اعتیاد آور و گرافیک خوب. آن است که هنوز در مرحله توسعه است و تا زمانی که آن را تکمیل می شود آن را برای رفتن به یک کمی حشره دار.

مفهوم

Yandere شبیه ساز است که بر اساس یک ژاپنی معمولی دبیرستان تم. Ayano Aishi بزرگ پیروز شدن بر او senpai و می خواهد عشق خود را. اما او کمی تمایلی به صحبت کردن با او به طور مستقیم. و به همه چیز سخت تر به نظر می رسد مانند او senpai بسیار محبوب است به عنوان دیگر دختران در مدرسه نیز در تلاش برای به دست آوردن نزدیک به او. Ayano است برای از بین بردن مسابقه او را و او می تواند با استفاده از تمام راه های ممکن برای انجام این کار. حتی تهدید و کشتن دختران دیگر مجاز است. اما او برای انجام این ماموریت ها بی سر و صدا زمانی که هیچ کس به دنبال او. بنابراین می آید خفا عنصر.

چه چیزی در آن برای بازیکنان

به دلیل بالا مدرسه, درام, عنصر, این بازی بسیار محبوب در میان نوجوانان است. که متوقف نمی شود برخی, grown-up, پارسه ویدئو از بازی بازی. گیم پلی بازی خوب است با وجود این واقعیت است که این بازی کاملا پر از اشکالات. گزینه های کنترل بزرگ هستند و ماموریت های چالش برانگیز است. به پیشرفت در این بازی بازیکنان باید به وظایف است که کاملا غیر اخلاقی در دنیای واقعی است. آن است که این عنصر که باعث می شود بازی منحصر به فرد و اعتیاد آور است. بازیکنان باید برای تکمیل وظایف بدون ترک هر ردهای. در غیر این صورت Ayano گرفتار خواهد شد و بازی به پایان می رسد.

این بازی بسیار دقیق و مربوط بسیار بسیار به دنیای واقعی. برای مثال وجود یک عنصر اجتماعی در این بازی که ما در یک گروه بزرگ ما نمی خواهیم به صورت نادرست ،

بازی کامل نیست

دوباره Yandere شبیه ساز است که هنوز در مرحله توسعه و آنچه در دسترس است این نسخه بتا است. توسعه از این بازی ساخته شده است که نسخه بتا در دسترس بر روی اینترنت برای دانلود و نصب و راه اندازی بدون صرف هر پنی. به سادگی بازدید از وب سایت رسمی برای دانلود بازی. دانلود فایل است که در واقع بازی پرتاب با استفاده از آن شما همچنین می توانید به روز رسانی بازی. توسعه دهنده بازی معمولا باعث می شود به روز رسانی در دسترس پس از دو هفته.

از آنجا که این بازی است که هنوز در مرحله تست بازیکنان تجربه کاملا بسیاری از اشکالات و اشتباهات. در برخی از موارد بازی پرتاب کار نمی کند و گاهی اوقات سقوط بازی. همچنین شما هرگز برنده شدن در این بازی به دلیل آن است که کامل نیست هنوز.

[ad_2]